У Львові вводять нові перепустки для в їзду в центр міста: як отримати

У Львові вводять нові перепустки для в'їзду в центр міста: як отримати

фото з сайту vsitury.com.ua

Згідно з рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради, з 1 серпня змінюється порядок регламентованого в’їзду в пішохідну зону центральної частини міста. Старі перепустки синього кольору анулюють, натомість вводять нові – червоного, жовтого та зеленого кольорів, залежно від категорії транспорту, інформують у прес-службі міськради.

Нагадаємо, В'їзд в центр Львова стане платним


Мешканці – перепустка зеленого кольору

Право в’їзду, стоянки та паркування у спеціально відведених для цього місцях на територію пішохідної зони надається мешканцям, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власникам житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, іншому члену подружжя, який має власний автомобіль, за наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу та посвідчення водія, а також за умови оформлення дозволу.


Скільки діятиме перепустка?

Як підкреслює Юрій Діль, керівник "Муніципальної дружини" та радник міського голови з питань безпеки, для мешканців заїзд упродовж цілої доби залишається безкоштовним – потрібно лише виробити нову перепустку.

Платний заїзд діятиме винятково для автомобілів доставки, які працюють у пішохідній зоні з 8.00 до 11.00 год.

"Єдине прохання у нас до мешканців – не порушувати правил паркування, дотримуватись своєї зони, а також не паркувати авто на тротуарах чи газонах. Це порушення правил благоустрою, тож у такому разі ми будемо вживати заходів: за першим разом – попередження, за другим – обмеження заїзду на 1 добу, за третім – обмеження на місяць та розгляд спеціальною комісією, чи надавати такій людині цей дозвіл надалі", – пояснив він.

Де виготовлятимуть перепустку?

За словами посадовця, одну таку перепустку виробляють в межах 1 години. Діятиме вона впродовж року. "Ми розраховуємо для мешканців видати до 500 перепусток", – додає Юрій Діль.

Для отримання дозволу на регламентований в’їзд на територію пішохідної зони, власники транспортних засобів повинні надати в ЛКП "Муніципальна дружина" такі документи:

заяву на ім’я директора із зазначенням причин чи необхідності в’їзду на територію пішохідної зони;

копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, на який оформляється перепустка;

копію посвідчення водія;

копію паспорта громадянина України;

за необхідності – інші документи, що засвідчують право власності на житлове приміщення у пішохідній зоні історичної частини міста.

Після оформлення всіх необхідних документів, власникам транспортних засобів категорії "В" надається дозвіл у вигляді перепустки зеленого кольору із зазначенням зони стоянки та паркування.


Транспортні засоби, що здійснюють обслуговування мешканців та закладів – жовтого кольору

Транспортні засоби, які обслуговують мешканців пішохідної зони, підприємства та заклади на території пішохідної зони, для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари тощо, за умови оформлення перепустки мають право на:

безоплатний в’їзд у пішохідну зону з 06.00 год до 08.00 год;

платний в’їзд у пішохідну зону з 08.00 год до 11.00 год, за умови здійснення попередньої оплати на рахунок ЛКП "Муніципальна дружина" за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону;

перебування у межах пішохідної зони впродовж не більше однієї години.

"Ті автомобілі, які здійснюють доставку з 8.00 до 11.00 год, будуть сплачувати за місяць орієнтовно 140 грн. Це не надто висока сума. Ці кошти будуть витрачатись на обслуговування болардів", – пояснив Юрій Діль.


Документи

Для отримання дозволу на регламентований в’їзд на територію пішохідної зони, власники чи користувачі транспортних засобів повинні надати у ЛКП "Муніципальна дружина" такі документи:

заяву на ім’я директора із зазначенням причин чи необхідності в’їзду на територію пішохідної зони;

копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, на який оформлюють перепустку;

копію посвідчення водія;

копію паспорта громадянина України;

копію договору або інших документів, що засвідчують факт надання послуг на території пішохідної зони центральної частини міста;

у разі заїзду транспортного засобу з 08.00 год до 11.00 год – копію квитанції про здійснення оплати на рахунок ЛКП "Муніципальна дружина" за місяць чи день за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону.

Після оформлення всіх необхідних документів, власникам чи користувачам транспортних засобів категорії "Г" надається дозвіл у вигляді перепустки жовтого кольору з зазначенням зони стоянки та паркування.


Спецтранспорт – червоний колір

Право в’їзду у пішохідну зону і перебування у ній на спеціально відведених місцях надається спецтранспорту, в т.ч. транспортним засобам комунальних підприємств, осіб з ураженням опорно-рухового апарату, що засвідчується відповідним посвідченням згідно з законодавством України, священиків храмів.

Для отримання дозволу на регламентований в’їзд на територію пішохідної зони, власники транспортних засобів, окрім спецтранспорту з проблисковими маячками або іншими знаками індивідуалізації, повинні надати у ЛКП "Муніципальна дружина" такі документи:

заяву на ім’я директора з зазначенням причин чи необхідності в’їзду на територію пішохідної зони;

копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, на який оформлюють перепустку;

копію посвідчення водія;

копію паспорта;

копію посвідчення (для осіб з ураженням опорно-рухового апарату).

Після оформлення всіх необхідних документів, власникам чи користувачам транспортних засобів категорії "Б", окрім спецтранспорту, надається дозвіл у вигляді перепустки червоного кольору із зазначенням зони паркування.

У ЛКП "Муніципальна дружина" також звертають увагу мешканців, що перепустки для в’їзду у пішохідну зону, видані до 01.07.2016, залишаються чинними лише до 01.08.2016 р. Для отримання перепустки нового зразка, потрібно звернутися за адресою: пл. Ринок, 1, перший поверх, каб. 1 (охорона). Відповідальна особа з видачі перепусток – п. Роман, тел. 067-314-12-81.

"Часто виникають такі питання. Якщо я, скажімо, роблю вдома ремонт, і мені потрібно завести в квартиру будівельні матеріали чи нові меблі. Таких мешканців ми просимо телефонувати на номер гарячої лінії Муніципальної дружини – 259-00-15, чи на гарячу лінію міста. Разові заїзди реєструються в журналі, адже хтось мусить нести відповідальність за той автомобіль, який заїхав", – додає Юрій Діль.

Додаткова інформація та роз’яснення – за телефоном: (032)-259-00-15.

Читайте ще новини Львова:

Платний в'їзд у центр Львова: хто платитиме, а хто – ні

Стало відомо, скільки платитимуть львівські школярі в маршрутках

У Львові відновили рух двох тролейбусів: яких саме