У Львові підсвітять Копальню кави: як це виглядатиме

Фото: facebook.com/akhudo

Фото: facebook.com/akhudo

Події
21 липня 2016 17:56

У Львові хочуть підсвітити будинок на Площі ринок, 10, де знаходиться Львівська копальня кави. Таку ідея ініціював ресторатор Андрія Худо. Співвласник мережі ресторанів "!FEST" повідомив про це на Фейсбук.

?"?Друзі, є ідея зробити освітлення будинку на площі Ринок, 10 у Львові, де знаходиться Львівська копальня кави. Як вам такий варіант освітлення? Підтримуєте? Чи то таки зрада? ;)", – написав у Фейсбук Андрій Худо.

У Львові підсвітять Копальню кави: як це виглядатиме фото

Варто зазначити, що сьогодні неяскравим заливним світлом підсвічують частину храмів, будинків і пам’ятників Львова, серед яких церква святого Юра, Оперний театр, Ратуша, Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла та інші, інформує tvoemisto.tv.

Щодо будинку на пл. Ринок, 10, то це будівля палацу Любомирських, побудована на місці кількох давніх кам’яниць, та пивниці, фундаменти яких походять з періоду ґотики. У 1744 р. їх поєднали за проектом архітектора Бернарда Меретина, який будував, зокрема, у Бучачі і Городенці, був автором проекту собору Св. Юра у Львові. У 1760 р. володарем став Станіслав Любомирський, що залучив до перебудов другого відомого архітектора – Яна де Вітта, що добудовував костел Домініканського монастиря. Над добудовами та оздобленням працювали Мартин Урбанік та скульптор Себастьян Фесінґер. Назву кам'яниця отримала завдяки князеві С. Любомирському, котрий сприяв її перебудові для власного житла 1760 року. Сьогодні будівля є зразком однієї з найкращих барокових житлових кам'яниць у Львові.

Читайте ще новини Львова:

ТОП-5 модних спеціальностей у вишах Львова

Завтра у Львові "модним способом" почистять "Алтайські озера"

У Львові раптово померла шестирічна дівчинка

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах