Дідусь, який отруїв немовля на Львівщині, хизувався знанням грибів (відео)

Фото взято з сайту www.udec.ru

Фото взято з сайту www.udec.ru

Події
03 серпня 2016 09:26

Гриби, якими отруїлися дідусь і його маленький онук на Львівщині, чоловік збирав на на невеликому пасовищі навпроти своєї хати. Смертельну юшку чоловік зварив із дощових грибів, які в народі називають порхавками, однак серед них була й бліда поганка.

Жінки, які пасуть худобу, бачили, як чоловік збирав гриби і навіть застерігали його, але той не послухав. "Старший дядько, він казав, шо він розуміється на грибах. Я їх топчу і більше нічого про них не знаю. Ми їх не готуємо і взагалі їх боюся", - каже селянка.

Дідусь приготував гриби, наївся сам, а онукові дав хліб, змочений у юшці. Наступного дня обох госпіталізували до Львова у важкому стані. "Це була блискавична форма перебігу захворювання, що свідчить про те, що пацієнт, можливо, з'їв велику кількість отруйних грибів", - каже завідувач реанімаційного відділення Львівської обласної клінічної лікарні Ірина Шабанова.

Фахівці нагадують про те, що до 12 років дітям категорично неможна давати грибів. Медики також застерігають, що при перших симптомах отруєння необхідно промивати шлунок і негайно звертатися до лікарів.


Джерело: ТСН

Читайте ще новини Львова

Увага, розшук: у Львові зникла дівчина (фото)

У Львові на хабарі затримали відомого хірурга та депутата

На Львівщині громадянин Росії став винуватцем ДТП, в якому загинула людина

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах