У Львові запрацювала електронна реєстрація малечі у дитсадки

фото з сайту  eveningkiev.com

фото з сайту eveningkiev.com

Події
16 серпня 2016 17:55

15 серпня, запрацювала нова платформа для електронної реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади Львова. Для міста платформу електронної реєстрації розробила компанія ТзОВ "DSH Software" на безоплатній основі.

Як розповіла Зоряна Довганик, в.о. начальника управління освіти ЛМР, вчора було дуже багато роботи, оскільки батьки, почувши, що мають можливість вносити зміни щодо пріоритетності вибору дошкільного навчального закладу – намагалися вибрати окрім одного, який вони вже обрали, ще інших два додаткових дошкільні навчальні заклади. А от від батьків, які вперше реєструють дитину у садочки, було дуже мало запитань, оскільки це для них вперше і вони одразу мали можливість зареєструвати дитину одразу до трьох дошкільних навчальних закладів, обравши пріоритет.

Нагадаємо, з 15 серпня запрацювала нова електронна реєстрація дітей у садочки, яка дає багато нових можливостей як батькам, так і управлінцям. Однією із переваг такої реєстрації є те, що батькам не потрібно дублювати самі заявки на реєстрацію у кількох ДНЗ – однією заявкою можна зареєструватися у 3-ох ДНЗ. Сама система буде вираховувати ймовірність попадання дитини у той чи інший садок. За кодами, які батьки отримали при реєстрації своєї дитини, можуть перевіряти стан своєї електронної заявки. Також батьки мають змогу виправляти заяву, змінити або додавати ще два дошкільні навальні заклади.

Електронні заявки, які були зареєстровані включно з 2013 року до липня 2016 року, автоматично будуть перенесені на електронну платформу.

Читайте ще новини Львова:

Мийте руки: у Львові виявили небезпечну інфекцію, що уражує дітей та людей похилого віку

Обережно, інфекція: у Львові спалах сальмонельозу

Медогляд перед школою: що варто знати батькам

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах