Французи збудують біля Львова ще один завод

Французи збудують біля Львова ще один завод

На Львівщині збудують ще один завод "Nexans", який виготовлятиме електричні кабельні мережі.

"Урочисто стартуватиме початок будівництва нового заводу "Nexans" у місті Броди завтра, 18 серпня", - про це у коментарі tvoemisto.tv повідомив начальник управління інвестиційної політики ЛОДА Роман Матис.

В рамках події запланований візит Президента Петра Порошенка, який повинен закласти капсулу у будівництво.

Читайте також: Стала відома програма візиту Порошенка до Львова 

Майбутній завод у Бродах спеціалізуватиметься на виробництві електричних кабельних мереж для провідних світових автовиробників. Вже орієнтовно у першому кварталі 2017-го року, він може розпочати роботу. Загалом компанія "Nexans" планує інвестувати понад 120 мільйонів гривень та працевлаштувати близько 2-ох тисяч людей.

Нагадаємо, французький концерн "Nexans" отримав землю у користування на 49 років. Зокрема, під час аукціону річна плата за оренду зі стартової ціни у 187 тисяч виросла до майже 280 тисяч гривень, які підприємство сплачуватиме у місцевий бюджет.

Довідка: У Бродах відкриють вже третій завод Nexans на Львівщині. Ця французька компанія спеціалізується на виробництві кабельно-провідникової продукції. Перший завод Nexans відкрила у Перемишлянах у 2008 році, другий – у Золочеві. Завод у Бродах буде найбільшим підприємством концерну Nexans в області. 

Читайте ще новини Львова:

Невідомий Львів: парк Погулянка очима мандрівника

До Львова приїде відомий письменник Фредерік Бегбедер

Західфест-2016: як дістатися, де жити, чим харчуватись