У Львові позбулися першої еко-зупинки

фото: Ірини Рєвунової

фото: Ірини Рєвунової

Події
09 вересня 2016 13:03

Першу львівську "зелену зупинку", яку минулого року встановили в центрі міста на Галицькій площі, демонтували. Замість неї мають встановити павільйон, дизайн якого відповідатиме затвердженим нещодавно під час засідання виконкому міської ради вимогам до зупинок.

Нагадаємо, першу у Львові еко-зупинку встановили на Галицькій площі в жовтні 2015 року. На її даху висадили сукуленти – рослини, що мають спеціальні тканини для запасу води. Проект зупинки було розроблено в рамках конкурсу молодіжних проектів Lviv Young Project за підтримки міської ради. Лише покрівля з рослинами коштувала близько 40 євро за м2.

У Львові позбулися першої еко-зупинки фото

Еко-зупинка, яка раніше стояла на Галицькій площі (фото Андріяна Гутника)

Еко-зупинку на Галицькій площі демонтували у четвер, 8 вересня, ввечері. Голова Галицької райадміністраці Ірина Іванчина демонтаж зупинки пояснила ZAXID.NET тим, що її дизайн відрізнявся від іншого павільйону на цій площі.

"Потрібно, щоб дві зупинки були в одному стилі, бо не дуже гарно виглядало, коли два павільйони поруч мали різний дизайн. Проте активісти, які встановлювали "зелену зупинку", не мають коштів на те, щоб встановити ще одну таку саму", – зазначила Іванчина.

За її словами, демонтовану еко-зупинку мають  встановити на вул. Княгині Ольги в районі перехрестя з вул. Бойчука. "Перенесення погоджено з активістам, які встановлювали цю зупинку", – запевнила голова Галицької райадміністрації.

На місці еко-зупинки рекламна агенція "встановить такий самий павільйон, який уже встановлений поруч.

Нагадаємо, павільйони рекламна агенція "БігБорд" встановлює власним коштом. Натомість компанія отримує дозвіл на розміщення на цих павільйонах рекламних сітілайтів розміром 1,2м х 1,8 м. 

Раніше ДП "БігБорд" встановило 25 таких павільйонів у центральній частині Львова. Дозвіл на встановлення ще семи зупинок рекламна агенція отримала під час засідання виконкому міськради 29 серпня. Серед цього переліку і був павільйон на Галицькій площі.

Читайте ще новини Львова:

У Львові з'явиться зелена зупинка(фото)

У центрі Львова відкрили першу еко-зупинку громадського транспорту

У Львові біля собору святого Юра з’явиться "французька" зупинка

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах