Які хвороби виявляли у львів ян під час вуличного обстеження

Які хвороби виявляли у львів'ян під час вуличного обстеження

фото: соціальні мережі

Понад 7 тисяч львів’ян уже пройшли обстеження під час профілактичної медичної акції "Здорове місто". За даними лікарів, у 16% обстежених виявлено патології, а це понад тисяча мешканців, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

"Такі профілактичні акції допомагають попередити захворювання. За проміжними результатами цьогорічних акцій, у понад 35% жінок, які робили УЗД молочних залоз, виявлено патології. Також відхилення від норми спостерігаємо у понад 26% мешканців, які зробили електрокардіограму", – зазначив начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб.

За словами фахівців, за перші шість днів обстежень уже виявлено 3 підозри на рак, 2 з яких – рак молочних залоз. Також зафіксовано мешканця з гострим інфарктом міокарда та 18 підозр на туберкульоз.

Отримати консультації та пройти обстеження можна з 11:00 до 16:00 за вказаними нижче адресами:

28.09.2016 – на території ДП, вул. Повітряна, 99

29.09.2016 – на території АСМ 3МКЛ, вул. Величковського, 30-А

30.09.2016 – на території 2-е ПВ 6МП, м. Винники

Також 1 жовтня з 9:00 до 13:00 на базі міської дитячої клінічної лікарні (вул. Орлика, 4) безкоштовно обстежуватимуть дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невролога, отоларинголога.

Читайте ще новини Львова:

Будь в курсі: де на Львівщині можна купити пільгові ліки

Львів'янам пропонують безкоштовно обстежити репродуктивне здоров"я

У Львові з'явиться новий майданчик для воркауту: де саме