У Львові з'явиться новий майданчик для воркауту: де саме

Новина - Транспорт та інфраструктура - У Львові з'явиться новий майданчик для воркауту: де саме

Новина - Транспорт та інфраструктура - У Львові з'явиться новий майданчик для воркауту: де саме

Транспорт та інфраструктура
28 вересня 2016 09:53

На вулиці Винничека, 4 у Львові через 1,5 місяці буде відновлений майданчик для занятть стріт воркаутом. Старі турніки віддадуть на баланс ЛКП "Спортресурс". Про це повідомили в управління молоді, сім’ї та спорту.  

"Ми говоримо про спортивний майданчик, який знаходиться на вул. Винниченка,4. Зараз біля зони, яка є для скейтерів, є зона класичного майданчика. Цей майданчик був побудований вже дуже давно і він перебував у незадовільному стані і елементи, які там були при землі, поржавілі, перегнивші.

Минулого року ми ці елементи демонтували і за позабюджетні кошти на рік встановили турніки і бруси. Тоді до нас поступила низка звернень від мешканців, що вони по своїй надійності і силі не дають можливості виконувати більш складні вправи. Тому цього року ми передбачили в бюджеті кошти на капітальний ремонт частини майданчика, яка була під гімнастичний.

Зараз ми зробили проект майданчика. Це буде сучасний майданчик під заняття  стріт воркауту. Там будуть передбачені різні гімнастичні комплекси, турніки. Слід відзначити, що ми дуже тісно працювали із середовищем, яке у Львові займається стріт воркаутом. Усі елементи, які там будуть розміщені, їхнє детальне розташування ми погоджували з ними", - розповів Петро Гошовський, працівник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Додамо, замовником проекту є ЛКП "Спортресурс". З міського бюджету на капітальний ремонт майданчика виділено близько 220 тис. грн.

Читайте ще новини Львова

"Цезар" по 12, суп по 5: в приміщенні ЛОДА відкрилась їдальня для всіх

Стала відома точна дата запуску трамваю на Сихів

У Львові хочуть підвищити ціну парковки поза межами центру

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах