У львівських садках та школах через холод почали масово хворіти діти

Новина - Події - У львівських садках та школах через холод почали масово хворіти діти

Новина - Події - У львівських садках та школах через холод почали масово хворіти діти

Події
03 жовтня 2016 15:12

У приміщеннях навчальних закладів дітям доводиться кутатися в теплі светри та куртки. Це й не дивно: уночі на грунті вже приморозки, а в горах подекуди - сніжок трусить. Тим часом, запускати опалення ніхто не поспішає, пише газета Експрес.

Згідно із законодавчими нормами, органи місцевого самоврядування можуть оголосити про початок опалювального сезону після того, як середньодобова температура зовнішнього повітря опускатиметься до +8 градусів та нижче впродовж трьох днів поспіль. Поки що у Львові та області цей показник перевищує +10 градусів. Термометри вдень показують +14 -- +16, проте через високу вологість повітря відчуття таке, що надворі значно холодніше.

Загалом, у приміщеннях шкіл, згідно із санітарними нормами, відносна вологість повітря має бути 40 - 60%. А температура повітря в класах і кабінетах - +17 - +20 градусів, у майстернях, де обробляють метал і дерево - +16 - +18, у спортзалі +15 - +17, у роздягальнях при спортивному залі - +19 - +23, в актовому залі - +17 - +20, у бібліотеці - +16 - +18, у медкабінетах - +21 - +23, у спальних приміщеннях - +18 - +20, у туалетах - +17 - +21, а у душових - не нижча як +25 градусів.

Найцікавіше, що в освітніх та виховних установах, закладах охорони здоров'я та соціальної сфери можуть запускати опалення ще до того, як орган місцевого самоврядування прийме відповідне рішення. Та таким правом у Львові жоден із перелічених закладів не поспішає користуватися.

"Поки що ніхто до нас не звертався із листом про відновлення опалення, - розповідає Володимир Штейбарт, головний інженер ЛМКП "Львівтеплоенерго". - Проте керівники дитячих садочків, шкіл, лікарень можуть скеровувати нам на підприємство листи із проханням розпочати подачу теплової енергії. Такі листи реєструють і надсилають в експлуатаційно-диспетчерську службу для контролю. Після цього запускають опалення, складають акт про це, і у деспетчерську надходить інформація про те, що відповідний заклад забезпечено тепловою енергію. От і вся процедура".

Читайте ще новини Львова:

Якою буде погода у Львові на цьому тижні

Стало відомо, де у Львові встановили нові станції Nextbike

До свята Покрови Укрзалізниця призначила додаткові поїзди: які саме

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах