Львів'янину на замітку: затвердили розміри виплат для учасників АТО і їх дітей

фото з сайту teren.in.ua

фото з сайту teren.in.ua

Події
06 жовтня 2016 12:26

4 жовтня, на сесії міської ради, проголосували за внесення змін до ухвали міської ради "Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Львова".Внесені зміни передбачають доповнення програми трьома новими заходами, інформує прес-служба Львівської міської ради.

"Проектом ухвали ми забезпечуємо розширення комплексної програми на добровольців учасників АТО – мешканців міста Львова, а також доповнюємо нашу комплексну програму трьома пунктами. Це проживання для певної категорії учасників АТО на території міста Львова, реабілітація учасників АТО, які стали інвалідами, мова йде про інвалідів-спинальників, а також інвалідів, які втратили кінцівки та інші частини тіла. І третє – надання одноразової матеріальної допомоги дітям загиблих учасників АТО до дня Святого Миколая", – зазначила Оксана Рубай, в. о. голови Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в.о. керівника міського Центру надання послуг учасникам бойових дій.

Як зазначено у пояснювальній записці до проекту ухвали, програму доповнюють новими заходами щодо:

 забезпечення тимчасовим безоплатним проживанням учасників АТО та членів їх сімей, які приїхали до Львова з метою: проходження медичного обстеження за скеруванням медичного закладу; забезпечення догляду за постраждалим під час лікування/реабілітації; відвідування могили загиблого на Личаківському кладовищі; участі в урочистостях та інших заходах міста; одноденного гостьового візиту (постраждалим учасникам та членам сімей загиблих).

 надання одноразової матеріальної допомоги на реабілітацію постраждалих учасників бойових дій: інвалідам – спинальникам (І група інвалідності) – у розмірі 50  тис. грн.; інвалідам, які втратили кінцівку, інші частини тіла (ІІ група інвалідності) – у розмірі 10 тис. грн.

надання одноразової матеріальної допомоги дітям (до досягнення ними 23 років) загиблих та зниклих безвісти учасників АТО до Дня Святого Миколая у розмірі 10 тис. грн.

Читайте ще новини Львова:

В центрі Львова грабіжник вкрав скриньку з грішми для воїнів АТО 

Біля Львівської міськради учасники АТО встановили намети

В центрі Львова на місці кафе-бару з'явиться музей АТО 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах