В львівській мерії вирішили знизити температуру в помешканнях

фото:KP.UA

фото:KP.UA

Події
19 жовтня 2016 17:07

Енергозбереження – це не лише утеплення, а й пониження температури в приміщеннях, заявив сьогодні під час прес-конференції  начальник управління житлового господарства Львівської міської ради Юрій Голець. 

"На моє переконання, енергозбереження – це не тільки те, що ми гарно утеплимося, все позакриваємо і не будемо випускати ніякого тепла, а й пониження температури в приміщенні", – зазначив він.

"Подивіться на стандарти, які є у ЄС. У англійців, які є однією з найбагатших націй світу, середня температура в приміщенні не має перевищувати 15 градусів. Там люди взимку ходять у квартирах у футболках…У поляків інші норми, і це також далеко не 18 градусів. Суть енергозбереження полягає не в тому, щоб напалити і не випустити нічого за стіни помешкання, а в тому, щоби дійсно захистити конструкції і споживати менше того тепла", – пояснив Юрій Голець.

Як він зазначив, Україна, Росія та Білорусь і досі є в Радянському Союзі зі своїми нормами у 18 та 20 градусів. "Думаю,  ВР буде на це звертати увагу, тому що в нас і далі діють старі радянські норми…", – додав він.

За його словами, щоби йти шляхом енергозбереження, "треба понизити та зменшити кількість використання газу, не напалювати 20 градусів, роблячи в хаті справжню спеку".

"Але знову ж таки, розумію, що це питання не однієї нашої зустрічі. Якщо матимемо можливість зустрітися через 5 років, будемо розуміти, що в наших квартирах має бути 15-16 градусів і це є енергозбереженням", – резюмував Юрій Голець.

Читайте ще новини Львова:

Львів'яни скаржаться на спеку в квартирах: куди телефонувати

Скільки коштуватиме утеплення будинку на зиму 

Дізнайся: як одержати допомогу від держави після підвищення тарифів 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах