Медики ті самі, ставлення – інше: у Львові збираються відкрити приватний пологовий будинок

Медики ті самі, ставлення – інше: у Львові збираються відкрити приватний пологовий будинок

Створення у Львові приватного пологового суттєво розвантажило б комунальні пологові будинки міста. В цьому переконана Ірина Микичак, в.о. керівника департаменту охорони здоров’я ЛОДА. 

"Один із приватних іноземних медичних центрів мав готовий інвестиційний проект для створення пологового будинку у Львові, але відмовився від нього з невідомих причин. Зараз з такою пропозицією звернулися бізнесмени, які планують вкласти кошти у відкриття приватного пологового відділення. І наразі шукають відповідне приміщення", – повідомила Tvoemisto.tv Ірина Микичак. 

Чиновниця додала, що департамент неодноразово звертався до Міністерства охорони здоров’я з проханням максимально спростити видачу ліцензій на ведення приватної медичної практики, адже це зменшить навантаження на бюджет та дасть можливість працевлаштуватися молодим фахівцям.

Водночас Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР, додав, що у цих приватних пологових працюватимуть ті ж самі медики, що й зараз у державних, але ставлення до пацієнта там вже має бути інакшим.

Дивись ще: 

Ще трошки: польські митники розповіли, коли врегулюють ситуацію з чергами на кордонах

На Львівщині паводок: які дороги непроїзні

Вибух у львівській багатоповерхівці стався через "чорного археолога"