Начувайтесь вандали: на Личаківському цвинтарі встановлять додаткове відеоспостереження

Новина - Події - Начувайтесь вандали: на Личаківському цвинтарі встановлять додаткове відеоспостереження

Новина - Події - Начувайтесь вандали: на Личаківському цвинтарі встановлять додаткове відеоспостереження

Події
10 листопада 2016 10:27

На Личаківському цвинтарі планують посилити  відеоспостереження. Про це повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зокрема, до кінця року планують влаштувати ще три відеокамери, збільшивши їх загальну кількість до 20 одиниць. Відеонаглядом планують охопити підхід з боку Марсового поля та Польський військовий цвинтар. Загалом, відремонтовано і всю систему відеоспостереження.

"Додатково укладаємо угоду на встановлення ще 3 камер у місцях перехоплення, тобто, якщо зловмисник попадеться не на першу камеру, то щоб попався на другу. Адже, протягом 2014-2015 років було близько 15 затримань, в більшості випадків допомогли відеокамери. Були випадки, що злочинні, за рішенням суду, покарані, були і тюремні ув’язнення за крадіжки, за спроби крадіжок", – розповів директор ЛКП "Музей-заповідник "Личаківський цвинтар" Михайло Нагай.

Також він додав, що в цьому році завдяки відеоспостереженню вдалось затримати чоловіка, який викрадав рослини, придбані для озеленення території. "Він викрав і куплені за наші гроші рослини, і на приватному об’єкті висмикнув кілька туй. Його затримали, передали правоохоронним органам, триває слідство. Також було затримано чоловіка в стані наркотичного сп’яніння, який знімав кільця з гробниць. Ми передали його правоохоронним органам, але його чомусь відпустили", – розповів Михайло Нагай.

Під відеонаглядом перебувають поховання Героїв АТО та Героїв Небесної Сотні.

Дивись ще: 

Дізнайся: як зміниться рух львівських маршруток після запуску трамвая на Сихів

Відбувся переляком: чиновника-хабарника львівський суд поновив на посаді

У Львові аварія: п'яний водій розтрощив три автомобілі і втік

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах