Дізнайся: як зміниться рух львівських маршруток після запуску трамвая на Сихів

Новина - Події - Дізнайся: як зміниться рух львівських маршруток після запуску трамвая на Сихів

Новина - Події - Дізнайся: як зміниться рух львівських маршруток після запуску трамвая на Сихів

Події
08 листопада 2016 16:34

Кінцеву 3-х маршрутів перенесуть із "Санта-Барбари" до нового місця розташування ринку – на вулиці Антонича.

Про це  Tvoemisto.tv зазначив Віктор Щир, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури, начальник управління транспорту і зв'язку.

Нагадаємо, Олег Береза, керівник ЛКП "Львівавтодор", раніше повідомив, що після перенесення ринку із "Санта-Барбари" на нове місце й запуску трамвая на Сихів "всі ті маршрути будуть нерентабельні через те, що більшість захочуть користуватися саме трамваєм". Сьогодні Олег Береза пояснив, що у "Львівавтодорі" провели відповідне дослідження доцільності зміни маршрутів і направили його результати в управління транспорту.

Віктор Щир зауважив: "По 2-м маршрутам – 19 і 14 – рішення вже прийняли, а 54-й вже їде туди. 19-й і 14-й чекають побудови розворотного кільця на вул. Антонича, щоб було де розвернутися автобусу, бо чотири маршрути фізично там не розминуться. Інші автобуси залишаються поки на місці".

Також за словами очільника управління транспорту й зв’язку, час втілення проекту залежить від інвестора, який будуватиме на новому місці базар і, відповідно, розворотне кільце. "14 і 19 за новим маршрутом все одно заїжджатимуть на Санта-Барбару", – наголосив він.

Додамо, що міський голова Львова Андрій Садовий нещодавно повідомив, що наступним після запуску трамвайного сполучення на Сихів буде відкриття моста на вулиці Городоцькій. Таким чином, завершити реконструкцію планують після 17-го листопада.

Дивись ще: 

Стала відома точна дата запуску трамваю на Сихів

Тестовий запуск трамвая на Сихів проведуть вже цього тижня

Все, що треба знати про трамвай на Сихів

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах