Львів янину на замітку: квитки на поїзд можна буде купити через смартфон

Львів'янину на замітку: квитки на поїзд можна буде купити через смартфон

фото з сайту: Знай.ua

Сьогодні, 10-го листопада, Укрзалізниця запустить мобільну версію свого сайту, яка дозволятиме бронювати квитки за допомогою смартфонів.

фото: іntvua.com

ФОТО: ІNTVUA.COM

 

Про це на своїй Facebook-сторінці написав голова ПАТ " Укрзалізниця" Войцех Балчун.

 "Стартуємо сьогодні. Приблизно о 14-й годині. З невеликою, але корисною опцією, яка стане у пригоді користувачам смартфонів, котрі планують поїздки потягами Укрзалізниці. Запускаємо мобільну версію нашого сайту з продажу квитків та рухаємося до мобільного додатку", – анонсував Войцех Балчун.

За його словами, це універсальна мобільна версія сайту для смартфонів (під будь-яку операційну систему). Тепер можна буде замовити квиток і оплатити його банківською картою безпосередньо з телефона.

"Розраховуємо, цей крок схвалять пасажири Укрзалізниці, які цінують свій час і активно використовують смартфони для вирішення різноманітних повсякденних завдань. Сподіваємось, це ще один стимул для користувачів звернутись до нашого сайту, позбутися черг і зменшити навантаження на каси. А головне – зекономити кошти і час, котрий, як відомо, також – гроші", – додав очільник відомства.

Дивись ще:

Львів'янину на замітку: як працюватиме транспорт під час фестивалю "Ніч у Львові"

Проект "Трамвай на Сихів": скільки коштувала Львову колія

Дізнайся: на якому маршруті у Львові курсуватиме більше тролейбусів