Ані руш: львівським школам закуплять навчальну зброю

Фото взято з сайту stainlesstlrat

Фото взято з сайту stainlesstlrat

Події
10 листопада 2016 16:40

У львівських школах з 2017 року запровадять "Програму збереження та популяризації національної пам’яті загиблих героїв АТО". За таке рішення проголосував 51 депутат міської ради під час сесії 10 листопада.

"Ця програма буде впроваджуватися не тільки у школах, але й закладах культури з 2017 року. Ми передбачаємо вшанування пам’яті героїв АТО та тих, хто загинув під час Революції гідності. Усі заходи стосуватимуться національно-патріотичного виховання, передбачено, що воїни АТО приходитимуть у дитячі садочки на захід "Казка з воїном", - розповіла ZAXID.NET виконуюча обов’язків начальника управління освіти Зоряна Довганик.

Програмою передбачено проведення тематичних уроків у школах, створення та функціонування міського центру військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки та самозахисту, зустрічі з героями АТО, проведення конкурсів, фестивалів, залучення дітей та молоді до волонтерства, впровадження нової програми "Патріот" у діяльність гуртків національно–патріотичного спрямування, розробку "Календаря Пам’яті". Також заплановано облаштувати Алею Пам’яті на території Личаківського кладовища.

"Для того, аби діти могли належним чином займатися військовим вишколом ми передбачили придбання комплектів навчальної військової зброї для кожної школи. Йде мова про автомати та пістолети, які діти зможуть складати та розкладати", - зазначила Зоряна Довганик.

Бюджет програми на 2017 рік становить 2,19 млн грн.

Дивись ще: 

Дізнайся: як зміниться рух львівських маршруток після запуску трамвая на Сихів

Відбувся переляком: чиновника-хабарника львівський суд поновив на посаді

У Львові аварія: п'яний водій розтрощив три автомобілі і втік

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах