Експеримент: у Львові припиняє роботу один з трамвайних маршрутів

Експеримент: у Львові припиняє роботу один з трамвайних маршрутів

Аби розвантажити трамвайне кільце на площі Соборній, вирішили припинити курсування трамвая №3. Поки – лише у якості експерименту.

Як повідомив Tvoemisto.tv начальник відділу інформації та зв'язків із громадськістю ЛКП "Львівелектротранс" Антон Лягушкін, таке рішення вирішили прийняти після запуску трамвая на Сихів.

"У зв’язку із тим, що зупинили трамвай №8, проводиться експеримент. Оскільки кільце на площі Соборній має тільки 1 колію, то вирішили її розвантажити і припинити курсування трамвая № 3. Зараз вивчаємо громадську думку, аналізуємо дані із GPS-навігаторів. І за результатами буде прийнято рішення про остаточне припинення функціонування маршруту, або його повернення", – повідомив Антон Лягушкін.

Начальник управління транспорту та зв'язку ЛМР Віктор Щир зазначив, що зараз на трамвайному маршруті № 5, що, як і трійка, курсує із центру до "Аквапарку", збільшили кількість вагонів на 14 одиниць. "Зараз там курсує стільки ж трамвайних вагонів, скільки раніше їздило на двох маршрутах", – додав начальник управління транспорту та зв’язку.

Дивись ще: 

Будь в курсі: куди у Львові перенесли зупинки громадського транспорту

Премія Дарвіна: відвідувачі палаючого нічного клубу у Львові знімали пожежу зсередини та били рятівніків

Шансів вижити практично не було: у лікарні Львова помер чоловік, який обгорів у нічному клубі