Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом

Новина - Події - Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом

Новина - Події - Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом

Події
29 листопада 2016 16:33

Сьогодні уночі та вдень Карпати продовжує засипати снігом. Лижний сезон тут цьогоріч розпочався рекордно швидко: офіційне відкриття відбулось 18-го листопада. Пропонуємо подивитися, як нині "почуваються" найбільші гірськолижні курорти України.


Буковель


Комплекс будівель курорту Буковель знаходиться біля села Поляниця на висоті 900 метрів над рівнем моря.

Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом фото

Буковель має власну лижну школу, на курорті працюють близько 40 інструкторів. Тут є лижні траси різного рівня складності - для дорослих та дітей. Лижний сезон  зазвичай триває з грудня по квітень. Довжина трас: від 300 до 2300 м. Класифікація трас: сині, червоні, чорні. Перепад висот: від 40 до 285 м.


Драгобрат


Назву гірськолижному карпатському курорту Драгобрат дало однойменне урочище. Драгобрат є найвищим гірськолижним курортом в Україні. Він розташований на висоті 1300 - 1400 м над рівнем моря серед підковоподібного масиву гір Свидовець.

Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом фото 1

Траси гірськолижного курорту Драгобрат прокладені на пологих, без різких перепадів висот, схилах гір Стіг та Жандарм. Кути нахилу схилів становлять 12-19°. Траси в Драгобраті розраховані як на професіоналів, так і на новачків. Для фрістайлу побудовано траси міжнародного класу. Характеристики трас: перепад висот – близько 500 метрів; класифікація трас – сині, червоні, чорні; довжина трас від 300 до 2000 км; витяги – від 200 до 1500 м, бугельні, крісельний, мультиліфт (навчальний); освітлення трас немає; ратрак є; траси для фрістайлу - є.


Подобовець


Подобовець, розташований на висоті 950 метрів над рівнем моря, здавна вважався одним із найкращих гірськолижних курортів України. Свого часу тут були прокладені траси швидкісного спуску.

Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом фото 2

Особливість курорту Подобовець – це можливість переїхати на траси іншого курорту Пилипець, та "труби" – прорубані для лижників просіки в лісі. Також є можливість дійти до вершини гори Великий Верх (1598 м), щоб отримати найбільше вражень від катання на лижах та сноуборді. З вершини Великий Верх добре видно весь хребет Полонини Боржава. Основні характеристики трас курорту Подобовець: можливий переїзд на траси курорту Пилипець; довжина трас до 2500 м; перепад висот до 320 м; навчальна траса довжиною 400 м; могул; фрірайд - можливість позатрасового катання.


Пилипець


Пилипець на сьогодні є відомим лижним курортом, який стрімко розвивається. Тут прокладені найдовші в Україні траси (довжиною до 4000 м) різної складності – круті, пологі, рівні, бугристі.

Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом фото 3

Траси могул та карвінг в Пилипці призначені для професіоналів, а пологі схили –  для звичайних шанувальників лижного спорту та "чайників". Саме в Боржаві  вперше в Україні  пройшов неофіційний чемпіонат по фрірайду та джіббінгу. Особливості трас в Пилипці: велика кількість трас на горі Гимба загальною довжиною більше 20 000 м, найдовша – 4000 м;  класифікація трас – легкі, середні, складні;  4 траси на горі Жид Магура, найдовша –1500 м з класифікацією легка та середня; освітлення трас – є (біля витягів бази відпочинку "Затишок").


Славське


Славське – селище міського типу, яке розташоване в Сколівському районі Львівської області на висоті 590 метрів над  рівнем моря.

Фотофакт: курорти Карпат засипає снігом фото 4

До Славського легко добратись залізницею чи власним транспортом. Основні лижні траси прокладені на схилах гір Тростян, Погар, Кремінь, Варшава. На схилах гори Тростян (1235 м) прокладено траси для професіоналів. Спускатися такими трасами новачкам не рекомендується. Гора Погар (857 м) – невисока, розташована неподалік с. Славське. На схилах гори Кремінь (інша назва - Політех), яка знаходиться досить близько від Славського, прокладені найпростіші траси. Для підйому до початку трас на горі Варшава встановлено більш сучасний швидкісний витяг, проте гора віддалена від поселення.

Джерело: tvoemisto.tv.

Дивись ще: 

Будь в курсі: куди у Львові перенесли зупинки громадського транспорту

Премія Дарвіна: відвідувачі палаючого нічного клубу у Львові знімали пожежу зсередини та били рятівніків

Шансів вижити практично не було: у лікарні Львова помер чоловік, який обгорів у нічному клубі

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах