Заробити на святах: де і скільки можна підробити на Новий рік та Різдво у Львові

Новина - Події - Заробити на святах: де і скільки можна підробити на Новий рік та Різдво у Львові

Новина - Події - Заробити на святах: де і скільки можна підробити на Новий рік та Різдво у Львові

Події
02 грудня 2016 11:48

Роботодавці почали оголошувати новорічні вакансії з початку листопада. Найбільше шукають аніматорів для дитячих ранків, приватних та шоу-програм, зазначають у агенціях з підбору кадрів. Gazeta.ua дібрала 5 новорічних вакансій.


1. Монтажник новорічних гірлянд


Серед чоловіків 20-40 років шукають монтажників новорічних гірлянд на приватні будинки, готелі та ресторани. У кандидата мають бути робочі інструменти та автомобіль. Робота на один-два місяці. Обіцяють платити 10-15 тис. грн.


2. Дід Мороз і Снігуронька


На корпоративні вечірки чи приватні домашні дитячі програми шукають аніматорів для ролі Діда Мороза та Снігуроньки. Такі вакансії оголосили в Києві, Харкові, Одесі та Львові. Більшість роботодавців не вимагають досвіду роботи від кандидатів та надають костюми. За один захід пропонують у середньому 250-500 грн.


3. Актор у новорічну програму


В Одесі шукають акторів у дитячу новорічну програму. Роботу обіцяють з 20 грудня по 10 січня. За цей час актори матимуть по 5-8 виступів за день. Платити обіцяють 7 тис. грн.


4. Консультант із карнавальних костюмів


Продавця-консультанта карнавальних костюмів шукають в один із столичних торговельних центрів. Робота триватиме місяць. Шукають кандидатів з активною життєвою позицією та вмінням продавати. Платитимуть 4 тис. грн.


5. Керівник ковзанки


На ковзанку просто неба у Києві шукають адміністратора. Має слідкувати, щоб клієнтів обслуговували якісно, а льодове покриття очищували вчасно. Кандидат повинен мати досвід роботи в роледромі чи льодовій арені. За зміну з 10:00 до 20:00 платитимуть 500 грн.

Дивись ще: 

Це Львів, крихітко: у Львові в годину-пік 17-річна дівчина випала з автобусу на дорогу

Львів'янину на замітку: за тепло будемо платити по-новому

Вщент: біля Львова в ДТП розтрощило автівку

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах