Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му

Новина - Події - Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му

Новина - Події - Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му

Події
28 грудня 2016 10:20

Вперше в історії конкурсу "Європейська столиця культури" учасником стало місто Львів, вперше проведено у Львові Чемпіонат світу з шахів, у межах проекту "Львів дипломатичний" у місті ознакували будівлі, де колись були розміщені консульські установи, урочистості з нагоди 760-річчя Львові: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові протягом 2016 року.

 

 

 

 

 

 

 

Шаховий чемпіонат. Львів вперше в історії прийняв матч за звання чемпіонки світу з шахів. Близько місяця тривали шахові баталії між львів’янкою Марією Музичук та представницею Китаю Хоу Іфань.


Місто літератури ЮНЕСКО


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 1

У травні на базі Міського палацу культури ім. Г.Хоткевича почав функціонувати офіс "Львів – місто літератури", який за 2016 рік ініціював ряд проектів для розвитку креативних індустрій у нашому місті. На завершення року має вийти перша промоційно-туристична книга про Львів "Місто що надихає. Література", яке розповідатиме про Львів як про креативне місто у літературному напрямку.


Європейська столиця культури Вроцлав-Львів 2016


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 2

Вперше в історії конкурсу "Європейська столиця культури" учасником стало місто з-поза меж Європейського Союзу. Упродовж квітня Львів удостоївся титулу "Європейська столиця культури 2016", що стало початком Львівського місяця у Вроцлаві. Протягом 30 днів Вроцлав відвідали близько 300 українських митців.


Львів міжнародний


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 3

У межах проекту "Львів дипломатичний" у місті ознакували будівлі, де колись були розміщені консульські установи Франції, Нідерландів, Данії, Великобританії, Бельгії та Німеччини. Сьогодні у Львові діє 15 консульських представництв.


Почесні Амбасадори


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 4

Програма "Почесні Амбасадори Львова" була ініційована у 2015 році. У 2015 р. комісією було обрано 11 Почесних Амбасадорів Львова, у 2016 р. - 10.


Місто різних заходів


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 5

Відбулось чимало традиційних щорічних форумів та конференцій, зокрема: Форум місцевого самоврядування, Форум е-врядування, Форум ОСББ, Економічний форум, Еко-форум, ІТ-Арена тощо, які зібрали сотні українських та міжнародних фахівців, експертів і талановитих людей у місті.


760 років Львову


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 6

В рамках святкування 760-ліття Львова повернулись до міської традиції проведення міської ходи. Цікава та насичена програма заходів з нагоди святкування цієї ювілейної дати.


Релігійні заходи


Підсумки року: важливі події, які сталися у Львові в 2016-му фото 7

Відбулася низка традиційних релігійних заходів: загальноміське освячення води на площі перед входом в міську раду, тиха хода та акція "Свіча пам’яті", хресна хода УГКЦ та загальноміська вервиця, традиційні молитви до Дня міста і з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності, відбувався 9 екуменічний соціальний тиждень та тривали урочистості до 15-ї річниці візиту Папи Івана-Павла II в Україну. У Каплиці міської ради тривали виставки сакральних творів XVI - XX століття  та  сакральних пам’яток найдавнішої церкви Львова.

Дивись ще: 

Перевірено на собі: як дізнатися, коли прибуде транспорт через смс та QR-код

Трамвай на Сихів та Місця щасливих людей: як оновлювали інфраструктуру Львова у 2016 році

Оце так мотивація: фітнес-тренер із Західної України підкорила інтернет спокусливими формами

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах