Львів’янину на замітку: де у Львові приймають на утилізацію побутову техніку

Новина - Події - Львів’янину на замітку: де у Львові приймають на утилізацію побутову техніку

Новина - Події - Львів’янину на замітку: де у Львові приймають на утилізацію побутову техніку

Події
13 сiчня 2017 17:50

Неправильна утилізація холодильників, комп’ютерів, телевізорів тощо призводить до вивільнення небезпечних речовин у навколишнє середовище, тому їх не можна викидати на смітник загального користування. Пропонуємо контакти пунктів прийому, куди львів’яни можуть здати великогабаритну техніку та електронні відходи.

"Якщо техніка потрапляє на смітник, вона їде на полігони, де після окислювальних процесів небезпечні речовини вивільняються й забруднюють середовище", – пояснив у коментарі для Tvoemisto.tv Андрій Галушка, начальник управління екології та благоустрою Львівської міської ради. За його словами, правильне розкомплектування й утилізація дає змогу зменшити площу, яку займає великогабаритна техніка на полігонах.

Щонайперше, здавати треба холодильники, особливо старі, оскільки у їхній системі є небезпечні речовини. Також, до великогабаритної техніки входять комп’ютери, телевізори, де є багато свинцю, а також праски, принтери, чайники тощо.

Наразі у місті великогабаритну техніку для подальшої утилізації приймають два підприємства:

1. ПП "Екотех Україна". Вулиця Зелена, 149, офіс 149.
Контактні телефони +38 (032) 245-26-89 та +38 (067) 850-03-23.

2. ФОП Дубровська.
Контактний телефон: 277-77-78.

У прийомі на утилізацію є напрацьований механізм. За словами Андрія Галушки, людина може подзвонити одному з пунктів і домовитися про те, як вивозитимуть непридатну техніку. Найчастіше підприємство збирає декілька заявок, і потім його працівники самі приїжджають і забирають її. Часом люди привозять чи приносять своє обладнання самі. Усе залежить від кожної конкретної ситуації, тому контактувати треба безпосередньо з підприємствами.

"Після отримання на утилізацію великогабаритної техніки, її розкомплектовують, ділять на безпечну – вторсировину – та небезпечну частину, яку передадуть на знешкодження спеціалізованим підприємствам", – додав очільник управління екології та благоустрою Львівської міської ради.

Дивись ще: 

Google Карти та режим реального часу: як покращиться система онлайн-відстеження транспорту у Львові

Знову до школи: львівські школярі виходять на навчання

Сиди вдома: у Львові очікуються хуртовини

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах