Львів'янину на замітку: як сортувати сміття в офісі

Новина - Події - Львів'янину на замітку: як сортувати сміття в офісі

Новина - Події - Львів'янину на замітку: як сортувати сміття в офісі

Події
27 сiчня 2017 13:51

У сучасному світі самосвідомість стає популярною: люди піклуються про навколишнє середовище різними способами. Сортування сміття стає навіть модним, а в контексті львівських реалій є життєво необхідним. У офісах підтримати таку позицію – не так вже й складно. Пропонуємо три кроки, з яких працівники можуть розпочати сортувати сміття.

Навіть якщо офіс великий, а звички – залізні, запровадити роздільне викидання відходів можна, доклавши невеликих зусиль. У цьому переконані активісти "Україна без сміття". З власного досвіду, вони пропонують 3 кроки перевтілення приміщення, де працюють люди, у Green office.


Розвинуту свідому корпоративну культуру й дисципліну серед працівників


Успіх запровадження сортування сміття в офісі безпосередньо залежить від людей, які його викидають. "Важливо грамотно донести до співробітників мету проекту, створити зручні умови для його впровадження. Зрозумілість механіки, економія часу, естетика, результат – всі ці фактори повинні бути бездоганними, щоб ніщо не заважало людям приєднатися до ініціативи", – пояснюють ініціатори.

Для цього працівникам важливо пояснити правила й особливості сортування, а також періодично нагадувати про запроваджену вимогу розділяти сміття.


Забезпечити максимально зручне розташування контейнерів для сортування


На початку співробітникам може бути важко звикнути до нових правил, якщо вони мали сміттєвий кошик під столом, а тепер мусять пройтися до контейнерів. При їх встановленні треба врахувати площу офісних приміщень, кількість людей, поверховість, інтенсивність продукування конкретних відходів у конкретних кабінетах. Розташовувати контейнери треба так, щоб працівникам було максимально зручно ними користуватися.

Також мотивувати їх до нової системи збору відходів можна гарним оформленням контейнерів: наприклад, яскравими постерами, які допоможуть розібратися, як сортувати відходи і навіщо це взагалі робити.


Підготувати відповідну логістику проекту


Саме від обслуговуючого персоналу залежить те, чи відправиться ваше ретельно відсортоване сміття на звалище або все ж таки на переробку.Тому для прибиральниць теж варто провести міні-лекцію, влаштувати майстер-клас, які переконають їх виконувати рекомендації зі сортування сміття. Персонал має розуміти, що вміст контейнерів для роздільного збору необхідно виносити тільки до спеціального сітчастого контейнера для ресурсоцінних компонентів на вулиці (у дворі офісної будівлі), не змішуючи його зі звичайним, не відсортованим сміттям.

Крім того, біля бізнес-центру варто облаштувати сортувальну базу, адже це значно полегшить завдання з подальшого перевезення відсортованих відходів. Якщо ж такої можливості немає, можна скористатися послугами компаній, які вивозять вторсировину саме таким чином.

За матеріалами: nowaste.com.ua, tvoemisto.tv.

Дивись ще: 

Чергова спроба: скандальний львівський ДАЇшник Богдан Мицак поновився на роботі

Є план: стало відомо, як Гройсман збирається рятувати Львів від сміття

До нас їде ревізор: за добу у Львові вивезли майже половину сміття

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах