Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка

Новина - Події - Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка

Новина - Події - Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка

Події
27 сiчня 2017 17:54

У Департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради у відповідь на інформаційний запит Tvoemisto.tv повідомили, які дороги відремонтують упродовж 2017 року у Галицькому районі Львова.

фото: google.com.ua/maps

ФОТО: GOOGLE.COM.UA/MAPS

Цьогоріч у Галицькому районі відремонтують площу Франка. Як уточнили в департаменті, на цій ділянці проведуть реконструкцію інженерних мереж, трамвайних колій та дорожнього покриття площі. Наразі у міському бюджеті на ці роботи передбачено 15 мільйонів гривень.

 

Після ремонту площі можливим стане продовження трамвайної лінії від Сихова до Головного залізничного вокзалу. Зокрема, Олег Береза, директор ЛКП "Львівавтодор", прокоментував раніше для Tvoemisto.tv: "Питання запуску трамваю із Сихова на вокзал є актуальним. Він міг би вже бути, але це може створити дуже складну коркову ситуацію. Тому плануємо реконструювати площу Івана Франка. Замовником ремонтних робіт буде "Львівавтодор", а виконавця оберуть на підставі тендеру. Наступного року цей маршрут має бути втілено". 

Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка фото

Окрім того, у 2017-му розроблять проектно-кошторисну документацію реконструкції вул. Бандери. Для цього у міському бюджеті передбачено 650 тисяч гривень. 

Додамо, робота над проектом реконструкції вулиці Бандери триває упродовж кількох років. Мешканцям обіцяють появу нового громадського простору, який буде зручним і доступним для всіх. 

Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка фото 1

Також розроблять проектно-кошторисну документацію для реконструкції вулиці Вітовського (від. вул. Сахарова до вул. Грецької та на ділянці від вул. Грецької до площі Франка). Це обійдеться у 750 тисяч гривень.

Візуалізація: як відремонтують площу Івана Франка фото 2

 

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах