Сумна річниця: згадуємо актуальні міркування Кузьми Скрябіна

Сумна річниця: згадуємо актуальні міркування Кузьми Скрябіна

2 роки тому 2-го лютого у ДТП обірвалося життя Андрія Кузьменка, що був фронтменом гурту "Скрябін" упродовж 25-ти років.

Пропонуємо кілька міркувань музиканта про Україну, її злободенні проблеми та майбутнє, якими він поділився під час бізнес-сніданку "BreakWest" у Львові.

"Я не уявляю майбутнє країни через 5 років з таким ставленням до дітей. Зараз виховується дуже багато незадіяних дітей і ця кількість збільшується в геометричній прогресії".

"Ми не контролюємо тих депутатів, яких ми обрали. Вони неконтрольовані. Я за кардинальні методи, за те, щоб їх садили в смітники... Бо люди, які пишуть закони для нас, а самі не несуть відповідальності… На концертах говорю багато радикальних речей, але я їм не страшний. Я для них не загроза. І люди для них не загроза".

 "Паралель між Польщею і Україною: у них завжди був костел і ніколи до кінця не було совка, а була єдина мова. Це стержень, якого ніколи не було в нас. У них завжди було всього більше, ніж у нас. Тому прикордонна Україна завжди була більше розвинена, тут мали більший доступ до інформації".

"Згадую події 2004 року. Проявляється прислів’я: чого бідний, бо негідний, а негідний, бо бідний. Ти йдеш туди, думаєш, що заробиш бабок, а по факту кинули: і бабок не заробив, і заробив півкраїни ворогів. На все життя – вони не перебудуються, їх піснями не вилікуєш. Комусь поясниш, а комусь неможливо пояснити, а я і не буду пробувати. Та, я хотів заробити і тішився, що нам дали можливість заробити. А коли ото влупило, то я тішився, що мав такий досвід, бо якби так не сталося, я б пхався туди і пхався".

Джерело: tvoemisto.tv.

Дивись ще: 

Дізнайся чому: на Грибовицьке сміттєзвалище знову возитимуть сміття

Ексклюзив для туриста: що можна побачити тільки у Львові

Світові зірки: стали відомі перші хедлайнери Alfa Jazz Fest 2017