Глобальний ремонт: у Львові реконструюють один зі стадіонів

Новина - Події - Глобальний ремонт: у Львові реконструюють один зі стадіонів

Новина - Події - Глобальний ремонт: у Львові реконструюють один зі стадіонів

Події
09 лютого 2017 12:34

Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Хмельницького 8 лютого підписав договір з підприємством “Будекстра” вартістю майже 13,6 млн грн на реконструкцію будівель спортивного комплексу “Юність”. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

На стадіоні мають реконструювати трибуни, роздягальні, зробити накриття від дощу. Роботи планують завершити до кінця 2017 року.

Пропозиція “Будекстра” не була найдешевшою. Загалом участь в аукціоні брало 4 компанії, і “Будекстра” за ціною посідала лише третє місце.

Найбільш вигідну ціну пропонувало ТОВ “Будмонтажресурс” Олега Коваля — 11,6 млн грн. Замовник спочатку планував підписати договір з цією компанією, утім від іншого учасника, АТЗТ “Світанок”, надійшла скарга до АМКУ. В ній скаржник стверджував, що пропозиція “Будмонтажресурсу” не відповідає умовам тендерної документації. Наприклад, низку потрібних документів ця фірма подала 13 грудня 2016 року, тобто вже після завершення торгів. Після перевірки АМКУ зобов‘язав скасувати рішення про визнання “Будмонтажресурсу” переможцем.

Пропозицію АТЗТ “Світанок”, яка відрізнялась від найдешевшої лише на 10 тис. грн, також відхилили через зауваження до документів. Відтак, договір підписали з “Будекстра”, чия пропозиція була наступною за вигідністю ціни.

Комерційно-виробнича приватна фірма “Будекстра” належить Петру Адамику.

Нагадаємо, минулоріч ЛПК не вдалося замовити реконструкцію “Юності”, оскільки пропозиції всіх учасників на відкритих торгах відхилили. Фірми пропонували виконати роботи за 7,8-8,4 млн грн.

Джерело: lviv.nashigroshi.org.

Дивись ще: 

Нові напрямки: львівська залізниця запускає 5 нових потягів

Перевірено на собі: як насправді працює е-квиток у транспорті Львова

Легендарні рокери: на Zaxidfest 2018 виступить культова німецька група

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах