Готуй гаманець: чотири стоматології Львова офіційно стали платними

Новина - Події - Готуй гаманець: чотири стоматології Львова офіційно стали платними

Новина - Події - Готуй гаманець: чотири стоматології Львова офіційно стали платними

Події
10 лютого 2017 09:32

У четвер, 9-го лютого, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за перепрофілювання 4 комунальних стоматологічних поліклінік Львова в статус некомерційних підприємств. Це рішення підтримали 38 депутатів міськради.

Депутати підтримали чотири відповідні ухвали. Йдеться про стоматполіклініки № 1, 3, 4, 5. Своїм рішенням міські обранці також утворили відповідні ліквідаційні комісії та затвердити їх персональний склад, повідомляє Zik.ua

Тепер поліклініки існуватимуть як окремі підприємства, колективи самостійно закуповуватимуть необхідні для роботи матеріали, а пацієнти за надані їм послуги сплачуватимуть офіційно через касу. З каси поліклініки сплачуватимуть заробітну платню працівникам, енергоносії та усі інші потреби. Таким чином, стоматполіклініки функціонуватимуть за власний рахунок, а не за кошти бюджету, – пише zaxid.net.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України, стоматологія належить до галузей медицини, в яких можна запроваджувати платні послуги.

З міського бюджету відшкодовуватимуть стоматологічним поліклінікам кошти за послуги, надані пільговим категоріям львів’ян. Це передбачено Міською програмою фінансування стоматологічної допомоги окремим категоріям населення Львова на 2017-2018 роки, яку підтримали 55 депутатів. Відшкодування здійснюватимуть, згідно з актом виконаних робіт.

Дивись ще: 

Нові напрямки: львівська залізниця запускає 5 нових потягів

Перевірено на собі: як насправді працює е-квиток у транспорті Львова

Легендарні рокери: на Zaxidfest 2018 виступить культова німецька група

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах