Нові фестивалі та онлайн-послуги: у Львові представили план розвитку міста

Новина - Події - Нові фестивалі та онлайн-послуги: у Львові представили план розвитку міста

Новина - Події - Нові фестивалі та онлайн-послуги: у Львові представили план розвитку міста

Події
16 лютого 2017 11:19

Сьогодні, 15 лютого, відбулася презентація блоку розвитку міста, на якій представили команду людей, представили пріоритети роботи, а також запросили усіх охочих до активної праці, інформує ЛМР.

"Це не є звіт, це не є протокольна річ, на яку ми тут усі зібралися. Це є розвиткова річ. Ми з командою представляємо блок розвитку.

Львівська міська рада протягом минулого року змінювала певний ряд бюрократичних речей і в результаті змінила структуру, тим самим пішовши на один із експериментів, де під одним блоком розвитку об’єднано декілька управлінь.

Мова йде про охорону історичного середовища, про культуру, про ІТ, про туризм і  ще про декілька напрямків.

Насправді, в 21 столітті народжується дуже багато цікавих, хороших речей на перетині культури з ІТ, туризму з охороною історичного середовища.

Сьогодні ми маємо одне дуже просте ключове і важливе завдання - познайомити з командою людей, показати пріоритети і активно запросити до праці. За кожною конкретною справою, щоб вона відбулася, має стояти конкретна людина, яка це робить, яка за це відповідає щоденно", - зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

"У наш час усім світом керує такий термін, як креативна економіка – це офіційне визначення дала Великобританія. Сюди входить близько 13 галузей: архітектура, мистецтво, культура, туризм, телебачення, поліграфія і тому подібне. Наше завдання - створити саме синергію, налагодити тісну комунікацію між самими управліннями і створити якісні нові продукти", - додала Наталія Бунда, директор департаменту розвитку ЛМР.

Дивись ще: 

Дізнайся: які львівські вулиці в лютому та березні будуть без світла

На гарячому: на Львівщині затримали психіатра-хабарника

Туристу на замітку: 11 варіантів активного відпочинку біля Львова в цьому році

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах