Невдалий старт: сервісом Яндекс.Таксі у Львові зацікавилася поліція

Невдалий старт: сервісом Яндекс.Таксі у Львові зацікавилася поліція

Сьогодні буде скеровано заяву у правоохоронні органи, щоб вони допомогли отримати дані про осіб, які розміщують рекламні конструкції "Яндекс.Таксі" у Львові.

Як повідомили у прес-службі Львівської міськради, працівники КП "Адміністративно-технічне управління" протягом вихідних днів виявили факти незаконного розміщення рекламних конструкцій "Яндекс.Таксі". Як розповіли в управлінні, вказаний розповсюджувач реклами і надалі розміщує такі конструкції, попри їх демонтажі. А відтак, засмічує візуальний простір міста, розміщуючи такі конструкції на електроопорах, дорожніх знаках, світлофорних об’єктах, інженерних спорудах та будівлях міста.

"Ми оперативно поінформували всі комунальні служби міста про те, що цей суб’єкт розміщує рекламні конструкції незаконно, і нагадали їм про необхідність належного утримання об’єктів відповідно до правил благоустрою міста. Паралельно силами підрядника КП "АТУ" також здійснюється демонтаж цих конструкцій.

За минулий день паралельно з плановими демонтажами  було демонтовано близько 100 таких конструкцій, але станом на сьогодні ці рекламні конструкції з’явилися в місцях, де їх вчора демонтовували. Тому сьогодні буде скеровано відповідну заяву у правоохоронні органи, щоб вони допомогли отримати дані про осіб, які розміщують ці конструкції, щоб притягнути їх до відповідальності.  Бо немає інформації про цього суб’єкта господарювання чи його контактних даних", – розповів керівник  КП "Адміністративно-технічне управління" Тарас Вітик.

Водночас небайдужих мешканців закликають у разі виявлення осіб, що розміщують зазначені рекламні конструкції, оперативно повідомляти патрульну поліцію та гарячу лінію міста Львова  для встановлення осіб порушників.

Нагадаємо, що всі витрати, пов’язані з демонтажем, суб’єкт господарювання зобов’язаний відшкодувати, оскільки демонтаж здійснюється за кошти міста.

Дивись ще: 

Дізнайся: стало відомо, коли сихівський трамвай повернеться на свій маршрут

Смертельні ігри: занепокоєні львів'яни звертаються в міліцію щодо захоплень своїх дітей

Велокільце та інші проекти: що чекає Львів у 2017