Інструкція: як працює онлайн-мапа черг на кордоні з Польщею

Інструкція: як працює онлайн-мапа черг на кордоні з Польщею

На офіційному веб-сайті Держприкордонслужби запрацював оновлений сервіс, де громадяни можуть ознайомитися зі станом завантаженості пунктів пропуску на державному кордоні.

"На інтерактивній мапі позначено пункти пропуску та стан їх завантаженості на виїзд з України. Вся інформація оновлюється кожні три години", – інформує Державна прикордонна служба.

Натискаючи позначку пункту пропуску громадяни мають можливість дізнатися про час його роботи, кількість легкових і вантажних авто перед пропускними пунктами, а також швидкість оформлення легкових автомобілів за годину. Окремі пункти пропуску також доповнені зображенням з камер відеоспостереження.

"Якщо час очікування становить не більше однієї години, то значок пункту пропуску позначений зеленим кольором. Синій колір на інтерактивній карті характеризує середній стан завантаженості, де час очікування транспортного засобу – до 2-х годин. А якщо завантаженість висока та час очікування автомобілів складає більше 2-х годин – це червоний колір", – йдеться у повідомленні.

Дивись ще: 

Дізнайся: стало відомо, коли сихівський трамвай повернеться на свій маршрут

Смертельні ігри: занепокоєні львів'яни звертаються в міліцію щодо захоплень своїх дітей

Велокільце та інші проекти: що чекає Львів у 2017