У поті чола: відділення Укрпошти у Львові працюватимуть без обідньої перерви

У поті чола: відділення Укрпошти у Львові працюватимуть без обідньої перерви

Від травня додатково ще 500 відділень Укрпошти працюватимуть без обідньої перерви. Одинадцять з них – у Львові.

"Для зручності клієнтів до травня 2017-го року у всіх великих містах країни відділення Укрпошти, які мають три та більше вікна, будуть переведені на режим роботи без обідньої перерви, – коментує перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський. – Таким чином ми зможемо не тільки підвищити якість обслуговування (адже часто споживачам зручно скористатися нашими послугами саме в обід) та відпрацювати нові стандарти, але й збільшити обсяги бізнесу. При цьому, наші співробітники працюватимуть за плинним графіком і, як і раніше, матимуть повноцінну перерву".

Днями, рішення про доповнення переліку відділень, які працюватимуть без обідніх перерв, ухвалили Львівська, Харківська та Одеська дирекції Укрпошти, – повідомляють в прес-службі Укрпошти.

Київська дирекція почне працювати за новим розкладом з квітня. Також відповідне рішення очікується від дирекції у Дніпрі.

На сьогодні, в Одесі без обідньої перерви функціонує 54 відділення, у Львові – 11 відділень, у Харкові – 42 відділення, в Дніпрі – 11, у Києві – 8, в інших містах обласного значення – 191 відділення.

До 1-го травня планується оновити графіки ще 11 відділень у Львові, 11 відділень у Харкові. У Києві за новим графіком працюватимуть 103 відділення поштового зв’язку. 

Джерело: tvoemisto.tv. 

Дивись ще: 

Добра новина: у Львові відремонтують Двірцеву площу

Дізнайся: куди продовжили маршрут швидкісного потяга "Чернівці–Львів"

Сакура, вино та повітряні кулі: ТОП фестивалів весни-2017 на Західній Україні