Добився свого: після погрози звільнитися меру Глинян утричі збільшили зарплату

фото з сайту Антикор

фото з сайту Антикор

Події
21 березня 2017 17:43

Меру одного з найменших міст України, 3-тисячних Глинян у Золочівському районі, Ігорю Шульзі, підняли зарплату втричі після того, як він написав заяву на звільнення. Ігор Шульга погрожував звільнитися після відмови місцевих депутатів збільшити йому зарплату.

"Мені просто урвався терпець, тому що я не можу працювати за копійки. За останні кілька років я привів у місто 53 млн грн інвестицій, маю велику відповідальність, оскільки реалізовую проекти за кошти ЄС, але отримую зарплату 3200 грн на місяць", - розповів ZAXID.NET мер Глинян Ігор Шульга.

За тиждень після того, як Ігор Шульга написав заяву на звільнення, депутати міської ради проголосували на сесії у неділю, 19 березня, за надання йому 200% премії. Тепер мер щомісяця отримуватиме 9600 грн. Після сесії голова відкликав свою заяву.

Ігор Шульга – міський голова Глинян з 2010 року, у 2015 році його переобрали на цю посаду від партії УКРОП. До обрання Шульга володів столярним підприємством, яке займається виготовленням вікон та дверей. Зараз це підприємство зареєстроване на його дружину.

Дивись ще:

Постраждала дитина: на Володимира Великого трапилася потрійна ДТП

Заступився за товариша: у центрі Львова студенту тричі всадили ножа у груди

Година Землі: на вихідних Львів зануриться у темряву заради екології

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах