Вже працює: у Львові почало діяти "вікно життя"

фото: Олени Ляхович

фото: Олени Ляхович

Події
22 березня 2017 15:14

У Львові запрацював пункт, де матері можуть анонімно залишити новонароджену дитину.Вікно запрацювало сьогодні, 22-го березня, у Львівській міській дитячій клінічній лікарні, що на вулиці Орлика, 4, інформує Гал-інфо.

Як продемонстрували під час прес-конференції, "вікно життя" відчиняється зовні без зусиль. За ним – спеціально обладнаний невеликий бокс. Після того, як вікно зачиниться, чергові лікарі отримують звуковий сигнал і готові прийняти немовля. Пункт розташований у малолюдному місці, де немає відеокамер.

Вже працює: у Львові почало діяти "вікно життя" фотоВже працює: у Львові почало діяти "вікно життя" фото 1Додамо, кілька років тому у Львівських пологових відділеннях діяло так зване "вікно життя", яке давало змогу анонімно залишити дитину, якщо батьки хочуть від неї відмовитися. Ззовні з вулиці відчинялося віконце. Коли до середини щось потрапляло, то воно заблоковувалося. Після зачинення вікна одразу спрацьовувавала сигналізація і працівники закладу забирали дитину. 

Як розповіла раніше Tvoemisto.tv виконувачка обов'язків керівника департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ірина Микичак, наразі підкидання дітей не має масового характеру і відновлювати таку "послугу" у закладах області не мають наміру: "В  обласній лікарні не плануємо відновлювати "вікно життя". У перинатальному центрі – можливо після ремонту".\

Фото: Олени Ляхович

Дивись ще:

Або я виживу, або мене замурують: Садовий впевнений, що його "замовили"

Нагло потребує: львів’ян просять принести смаколики та речі для "музейного" кота 

Вдвічі: з 1 квітня рахунки за квартплату у Львові збільшаться 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах