Порівняй: ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій на Львівщині

Новина - Події - Порівняй: ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій на Львівщині

Новина - Події - Порівняй: ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій на Львівщині

Події
24 березня 2017 10:04

Аналітики онлайн-сервісу OLX визначили найпопулярніші професійні сфери за запитами мешканців Львівської області. У ТОПі високооплачуваних вакансій залишаються пропозиції роботи за кордоном, у сферах фінансів, страхування та ресторанної справи.

За даними аналітиків онлайн-сервісу оголошень OLX, найбільше шансів знайти роботу в області — у роздрібній торгівлі та логістиці.

У Львівській області на OLX у розділі "Робота" найчастіше роботодавці публікують вакансії у розділах "Робота за кордоном" (26,6%), "Роздрібна торгівля / продажі / закупки" (19,3%) і "Транспорт / Логістика" (11,8%).

Порівняй: ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій на Львівщині фото

Основна кількість резюме — в категоріях "Будівництво" (20,6%), "Транспорт / Логістика" (14,8%) і "Домашній персонал" (9,2%).

Резюме

Категорії

Відсоток від загальної кількості резюме у розділі “Робота” у лютому 2017 року

1. Будівництво

20,6%

2. Інші сфери занять*

16,5%

3. Транспорт / Логістика

14,8%

4. Домашній персонал

9,2%

5. Роздрібна торгівля / продажі / закупки

4,7%

6. Робота за кордоном

4,2%

7. Бари / ресторани

3,5%

8. Початок кар’єри / студенти

3,4%

9. Краса / фітнес / спорт, виробництво / енергетика

2,6%

10. Сервіс и побут

2,1%


*сезонні пропозиції, підробіток

Розміщують вакансії представники як малого бізнесу, так і великих компаній, тому вибір досить великий. Серед найбільш популярних пошукових запитів на сервісі — "продавець", "репетитор", "водій", "маляр".

У межах Львівської області найбільші зарплатні пропонують спеціалістам у сфері банківської справи та страхування (середня — 10 080 грн), працівникам барів та ресторанів (9 188 грн) та домашньому персоналу (8 989 грн).

Порівняй: ТОП-10 найбільш високооплачуваних професій на Львівщині фото 1


Періодично на ресурсі OLX можна зустріти і досить незвичайні пропозиції:


1. Цікаву роботу пропонують у Польщі. Шукають садівників, які вміють саджати ялинки, швачок, які шиють подушки для собак, та працівників на фабрику морозива. Потрібна польська робоча віза.

2. У мережу, яка займається реалізацією кондитерських виробів, шукають директора для філії. Якщо ви любите управлінську справу, маєте досвід роботи у сфері торгівлі та впевнені у своїй стресостійкості, — це робота для вас.

3. Для нового приватного дитсадочка шукають вихователів. "Обов’язковими умовами є любов до дітей, вміння спілкуватися та знаходити спільну мову з ними в будь-якій ситуації".


Зустрічаються і незвичайні резюме:


1. Труба знову в моді. Сучасна музика все частіше використовує цей класичний інструмент, тому саме час навчитися грати на ній. Тим більше, що є викладач, який пропонує навчання.

2. Для тих, хто не встигає вигулювати свого собаку, пропонуються послуги з вигулу домашніх тварин.

3. Шукає роботу представник дуже незвичної професії — поліграфолог. Перевірки на детекторі брехні досі ефективно використовуються як у розслідуваннях, так і при перевірці персоналу, нового і вже працюючого.

Якщо ви шукаєте роботу, важливо дотримуватися нескладних правил, які допоможуть безпечно працевлаштуватися:

1. Всі контактні дані в оголошенні перевіряйте в інтернеті або запитуйте додаткову інформацію. Так ви дізнаєтеся набагато більше про потенційного роботодавця.

2. Не розміщуйте і не відправляйте через інтернет свої особисті дані. Ніхто не може запитувати у вас номери кредитних карток, паспорта, ідентифікаційний код.

3. Якщо ви зібралися працювати за кордоном, обов'язково перевіряйте інформацію про посередника. До того ж у нього неодмінно повинна бути ліцензія від Державної служби зайнятості України.

Джерело: tvoemisto.tv. 

Дивись ще: 

Приватна власність: львівська міськрада дозволила приватизувати клуб в Парку культури

Ремонт Личаківської: на Некрасова заборонять паркуватися

Крига зрушила: зі Львова почали вивозити сміття

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах