Небезпечна робота: у Львові на комунальників напали продавці алкоголю

Новина - Події - Небезпечна робота: у Львові на комунальників напали продавці алкоголю

Новина - Події - Небезпечна робота: у Львові на комунальників напали продавці алкоголю

Події
29 березня 2017 14:39

У Львові почали демонтаж вивісок, які містять слово "алкоголь". У вівторок, 28 березня, працівники КП "Адміністративно-технічне управління" зняли перші чотири вивіски, проте під час демонтажу однієї з них на комунальників напали представники магазину.

"У вівторок було проведено демонтаж вивісок за чотирма адерсами. Сьогодні проводиться демонтаж ще за п’ятьма. Але є проблема з власником магазинів", – сказав під час наради у Львівській міськради директор КП "Адміністративно-технічне управління" Тарас Вітик.

За його словами, під час демонтажу вивіски "Гуртові ціни. Алкоголь" на вул. Куліша на комунальників напали кілька чоловіків. Нападники не представилися, проте на відео помітно, як вони стверджують, що вивіски є їхньою власністю і намагаються відібрати демонтовані конструкції у комунальників.

"Ми викликали слідчо-оперативну групу і написали заяву про перешкоджання діям комунальників", – сказав Тарас Вітик.

Він також додав, що зранку в середу, 29 березня, подібний інцидент стався під час демонтажу вивіски на вул. Коперника.

У зв’язку з цим, міський голова Львова Андрій Садовий доручив залучити до демонтажу вивісок працівників "Муніципальної дружини".

Крім того, за словами Тараса Вітика, власник мережі "Гуртові ціни. Алкоголь" оскаржив ухвалене в листопаді 2016 року рішення виконкому про нові правила розміщення вивісок на будинках.

На сайті мережі "Гуртові ціни. Алкоголь" вказано, що магазини належать ТОВ "Овація". За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, власниками ТОВ "Овація" є Олександр Малейкін та Ігор Цільник, який також керує компанією.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий доручив демонтувати всі вивіски зі словом "алкоголь". Проте лише одна мережа алкогольних крамниць "Гуртові ціни. Алкоголь" налічує 153 магазини у Львові.

Джерело: Захід

Дивись ще:

Дізнайся: на яких вулицях у Львові та у Винниках 7-21 квітня не буде світла

Будь в курсі: у Львові відкриють ще одну трамвайну гілку

Достроково: стало відомо коли на Львівщині зникне тепло у будинках

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах