Будь готовим: 1 квітня розпочнеться весняний призов в армію

фото з сайту telegraf.in.ua

фото з сайту telegraf.in.ua

Події
31 березня 2017 17:10

Згідно з Указом Президента України завтра, 1 квітня, розпочнеться проведення весняного призову на службу в армію, розповів в інтерв’ю Гал-інфо  Львівський обласний військовий комісар підполковник Олександр Тіщенко.

"Призов розпочинається з 1 квітня, а відправлення до Збройних сил України у нас розпочнуться з 4 квітня. Планове завдання для Львівської області, як завжди, не маленьке, а одне з найбільших в Україні. Ми йдемо другими після Дніпра і Харкова. З Львівщині служити піде близько 750 чоловік", - сказав Олександр Тіщенко.

Він нагадав, що до категорії призовників відносяться громадяни віком від 17 до 27 років, але підлягають призову громадяни від 20 років.

"Тих, кому ще немає 20 років, викликають у військкомат на медичні комісії, але вони призову не підлягають. Нагадаю, що строкова служба триває півтора роки", - зазначив Олександр Тіщенко.

Як йдеться у  розпорядженні  Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 185-р., Уряд визначив чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу.

Відповідно до прийнятого розпорядження у квітні - травні 2017 року до Збройних Сил України та інших військових формувань для проходження строкової військової служби буде відправлено 14 135 осіб, із них до: Збройних сил України відправлять 9 135 осіб; Національної гвардії України – 4 200 осіб;  Державної спеціальної служби транспорту – 800 осіб.

Дивись ще:

Садового перевіряють: НАБУ шукає слід злочину в діяльності мера 

Спортивна локація: у Львові облаштують новий скейт-парк та майданчики для волейболу та петанку 

До уваги пасажирів: завтра Львів може "накрити" транспортний колапс 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах