Задній хід: сплату абонплати за газ призупинено

фото з сайту portal.lviv.ua

фото з сайту portal.lviv.ua

Події
04 квiтня 2017 13:00

Рішення Регулятора по запровадженню тарифів на транспортування та розподіл природного газу буде призупинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення, повідомили у прес-службі Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

У НКРЕКП виправдовуються рядом причин введення абонент плати, зокрема говорять, що це "досвід країн ЄС та погодження з усіма зацікавленими органами виконавчої влади… А також запровадження принципу потужності також міститься в Меморандумі про співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ)".

Водночас, враховуючи соціальну значимість цього питання НКРЕКП наразі призупиняє введення абонентської плати, хоча не виключає, що її буде введено поступово.

"НКРЕКП проведе додаткові консультації з Кабінетом Міністрів України в частині компетенцій, що безпосередньо залежать від Уряду, а саме – поширення субсидій на послуги з транспортування та розподілу природного газу; ініціює додатковий період для адаптації споживачів з найменшим типорозмірами та перенесе запровадження окремої плати для цієї категорії споживачів до прийняття рішення по зниженню тарифів на теплову енергію", – йдеться у повідомленні.

Відтак на відкрите засідання Комісії, 10 квітня 2017 року "буде виноситься питання про призупинення та внесення змін до деяких постанов НКРЕКП у сфері природного газу з метою недопущення підвищення загального рахунку для населення".

Як відомо Уряд вимагав скасувати абонплату за газ, яку хотіли запровадити із 1 квітня в Україні. Національна комісія з регулювання енергетики хотіла ввести абонплату – платіж за те, що газова труба дійшла до будинку чи квартири.

Дивись ще:

Доступні ліки: скільки коштують "соціальні" препарати, що видаватимуть в аптеках Львова 

Львів вибухнув цвітом: квітне магнолія, алича і форзиція 

Більше дерев та фонтан: у Львові озеленяють площу Ринок 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах