Новий маршрут: на вулиці Пасічній планують збудувати тролейбусну лінію

Новий маршрут: на вулиці Пасічній планують збудувати тролейбусну лінію

фото: Андрій Василюк

У Львові планують збудувати тролейбусну лінію на вул. Пасічній. Для цього уже розпочали громадські обговорення, що визначити найоптимальніший маршрут для прокладання мережі тролейбусу.

Оскільки точного маршруту, за яким прокладатимуть нову тролейбусну лінію, ще немає, наразі розглядають кілька варіантів.

Основні варіанти – тролейбусна лінія від кільця на перехресті вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Слави або від кільця вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинського.

Варіант №1: кільце вул. Зеленої – Пасічної по Пасічній до Пагорбу Слави

Варіант №2: кільце вул. Зеленої – Вашингтона по вул. Вашингтона – Пасічній – Личаківській до вул. Голинського

3 квітня відбулося перше громадське слухання щодо будівництва тролейбусної лінії на вул. Пасічній, під час якого мешканці мікрорайону підтримали будівництво тролейбусної лінії.

Однак визначитись з точним маршрутом мають пізніше, тоді ж буде відома і вартість будівництва. Зазначимо, що прокладання 1 км тролейбусної мережі становить близько 2,5 млн грн. Довжина обох пропонованих варіантів маршрутів становить близько 4-4,5 км.

У разі, якщо будівництво лінії на Пасічній пройде громадські обговорення, за словами одного з ініціаторів будівництва, депутата ЛМР Івана Гринди, наступного року в бюджет Львова планують закласти кошти на проектування лінії.

Джерело: zaxid.net

Дивись ще:

Львів'янину на замітку: Євросоюз змінив правила перетину зовнішніх кордонів

Нові пригоди львівського сміття: у Львові сміттєвоз провалився під землю

Задній хід: сплату абонплати за газ призупинено