Які саме: два виші Львова потрапили у десятку  найцитованіших  університетів України

Які саме: два виші Львова потрапили у десятку "найцитованіших" університетів України

Львівський національний університет імені Франка та Національний університет "Львівська політехніка" потрапили до лідерів рейтингу "найцитованіших" вишів України за показниками Scopus.

Станом на квітень 2017 року до бази даних Scopus включено 136 вищих навчальних закладів України, що на 9 вищих навчальних закладів більше, ніж у квітні 2016 року. 

Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

Згідно з даними рейтингу, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Шевченка — 79 (73 у рейтингу 2016 року), Харківський національний університет ім. Каразіна — 60 (57) та Чернівецький національний університет ім. Федьковича — 51 (44).

Четверту сходинку посів Львівський національний університет ім. Франка — 50 (46), що за рахунок більшої кількості публікацій та цитувань посунув на п’яте місце Одеський національний університет ім. Мечникова 50 (46).

Шосте місце посів НТУУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" із показником 43 (38).

Донецький національний медичний університет ім. Горького (40), Дніпропетровський національний університет ім. Гончара (37) та НТУ "Харківський політехнічний інститут" (36) посіли 7,8 та 9 місце рейтингу.

Національний університет "Львівська політехніка", що має 33 пункти за індексом Гірша посів десяте місце.

Джерело: osvita.ua, tvoemisto.tv

Дивись ще:

Дали гроші: Львів оновить громадський транспорт

Дізнайся: які львівські школи увійшли до сотні кращих

Ніяких черг: в двох поліклініках Львова запрацювала електронна реєстрація пацієнтів