Новація: з травня в усіх школах Львова стартують уроки гуманної освіти

фото з сайту Depositphotos

фото з сайту Depositphotos

Події
03 травня 2017 13:24

У травні в усіх 138 школах Львова запровадять унікальний курс гуманної освіти "Маленький Принц. Львів, що любить тварин". Проект організовують департамент гуманітарної політики ЛМР в особі Навчально-методичного центру освіти м. Львова (НМЦО) та компанія Kоrmotech.

Партнерами проекту є Академія гуманної освіти, фонд Dog Trust та ЛКП "Лев". Курс розрахований для учнів сьомих класів.

В 2016 році проект було пілотовано у 16 школах міста. Після чого були зібрані відгуки, внесено корективи в існуючі матеріали та видано 2-ге видання матеріалів. В курс входитиме чотири інтерактивних уроки та один виїзний – на ЛКП "Лев", аби, за словами організаторів, діти могли пересвідчитись, що наслідки безвідповідального ставлення до тварин – жахливі.

"Вже в травні 2017 кожен львівський семикласник вмітиме грамотно спілкуватись з домашніми улюбленцями, поважатиме їх, вмітиме розпізнавати їх емоції, розумітиме потреби і вже ніколи не викине на вулицю. А отже знатиме, в чому полягає гуманність", - зазначають організатори проекту.

Нагадаємо, в лютому-квітні команда спеціалістів від компанії Kormotech, методистів НМЦО, ветеринарів, фахівців з гуманної освіти та зоопсихологів провели 8 тренінгів для вчителів біології міста Львова. Вони триватимуть до середини травня, після чого вчителі поділяться знаннями з семикласниками. Допомагатимуть їм у цьому спеціально розроблені робочі зошити (із інноваційними вправами, завданнями та великою кількістю ілюстрацій) та навчальні посібники.

"Багато хто думає, що якщо ці уроки про тварин, то це щось виключно веселе. Проте це не так. Час зрозуміти, що тварина - не іграшка. Ми навчимо дітей практичної відповідальності, засвоєння адекватної поведінки в ставленні до тварин, розумінню їх як тотожних собі живих істот. А найцікавіше, що такі зміни в свідомості приводять дітей до гуманності, любові до всього живого, і люди – не виняток", – каже керівник проекту, керівник служби зі зв’язків з громадськістю компанії Kormotech Катерина Ковалюк.

Фото з пілотного проекту можна переглянути тут. Контакти: Катерина Ковалюк, 050 377 61 92, [email protected]

Довідка

Компанія Kormotech понад 13 років працює на ринку товарів для тварин. Компанія реалізовує свою цінність любові до тварин не лише завдяки якісній продукції, а ще й низкою соціальних проектів, покликаних зробити життя чотирилапих в Україні кращим. Первинно, компанія була ініціатором проекту "Маленький Принц. Львів, що любить тварин" та профінансувала пілотування курсу гуманної освіти. Зараз проект втілюється завдяки співфінансуванню компанії Kormotech та Львівської міської ради.

Дивись ще:

До уваги абітурієнтів: у Львові розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО

Атмосферні фото: як пройшов фестиваль "Флюгери Львова"

40 майстер-класів: львів’ян кличуть на фестиваль сім’ї

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах