"Місто" для фахівців: у Львові розпочнуть будівництво ІТ-парку

фото з сайту glavcom.ua

фото з сайту glavcom.ua

Події
17 травня 2017 16:35

У Львові на території колишнього заводу "Львівприлад" незабаром розпочнуть будувати інноваційний парк, де розмістяться декілька компаній, що працюють у сфері технологій, повідомили ініціатори цього проекту.

Так, інноваційний парк LvivTech.City передбачає три будівлі, де розміщуватимуться офіси та представництва компаній, що працюють у сфері інноваційних технологій, а також інша інфраструктура для комфортного існування працівників та мешканців прилеглих вулиць. Зокрема ,мова йде про банки, кафетерії, зони житла, конференц-зали та зелені зони для відпочинку.

Інноваційний парк буде розташовуватися на ділянці 1, 77 га між вулицями Сахарова та Стрийською. Парк дозволить створити нові робочі місця (близько 3 тисяч) та відкриє територію колишнього заводу для громади.

Загаальна площа частини парку складатиме понад 40 кв.м. Як зазначають інвестори, проект реалізують за стандартами "зеленого" будівництва LEED – добровільної сертифікації, що передбачає ефективність використання ресурсів, застосування екологічних матеріалів і високу якість внутрішніх приміщень.

Потенційні резиденти цього парку – високотехнологічні компанії, хай-тек-підприємці та стартами, R&D-центри, інкубатори й акселератори, освітні ініціативи у сферах технологій і дизайну тощо.

"З наступного тижня розпочинаються підготовчі роботи до будівництва першої будівлі. Там буде підземна парковка, на першому поверсі – конференц-зал на 350 людей і кафе. Також близько 10 тис. кв. м, в яких ми передбачаємо створення інфраструктури для роботи нових технологічних компаній. Це можуть компанії ,які працюють з ІТ, у мікробіології – все, що стосується інновацій та науки буде мати пріоритет". – повідомив директор інвестора – ТОВ "Львів СтандартБуд" Олег Засадний

Загаломи реалізація проекту триватиме близько 4 років. Першу чергу планують завершити у другому півріччі 2018 року.

Джерело: portal.lviv.ua

Дивись ще:

Як зміняться громадські простори Львова у 2017

На площі біля університету Франка облаштують громадський простір

У районі Підзамче презентували новий  громадський простір  

 

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах