Викликає сліпоту: львів'ян попередили про размноження небезпечної рослини

Новина - Події - Викликає сліпоту: львів'ян попередили про размноження небезпечної рослини

Новина - Події - Викликає сліпоту: львів'ян попередили про размноження небезпечної рослини

Події
26 травня 2017 13:20

Мешканців Львівської області закликають долучатися до боротьби з борщівником Сосновського. Про це Львівському порталу повідомили  у прес-службі НПП "Сколівські Бескиди".

Борщівник Сосновського – небезпечний вид рослин, який в деяких місцевостях став справжнім стихійним лихом, завдаючи відчутної шкоди господарствам на полях, луках та городах. Крім того, ця рослина несе загрозу життю і здоров’ю людей: під час контакту зі шкірою людини викликають важкі дерматити та хімічні опіки ІІ ступеня, а при попаданні в очі може привести до сліпоти. Борщівник має високу здатність до розмноження: одна рослина дає до 100 тис. насінин, які можуть проростати протягом декількох років. Тому в боротьбі з ним дуже важливо не допускати дозрівання й розсіву насіння.

Найкращим методом знищення цієї рослини є скошування молодого борщівника протягом вегетаційного періоду, хоча б два рази, оскільки після першого скошування зазвичай відбувається регенерація та повторне цвітіння. Також цю рослину можна знищувати хімічним методом. Насіння борщівника розноситься вітром і переноситься водою, тому зарості його часто зустрічаються уздовж берегів річок і узбіч доріг.

Заходи щодо знищення борщівника, починаючи з весни і до осені, зобов’язані проводити всі землевласники і користувачі земельних ділянок, на яких розповсюджена дана рослина.
У НПП "Сколівські Бескиди" проведено скошування борщівника на територіях Бутивлянського лісництва (біля "джерела Альберта", навколо "могили касира") та Сколівського лісництва (могила Святослава).

Дивись ще:

Як працюватиме на практиці безвізовий режим з Євросоюзом 

Що дасть безвіз львів'янам: відповіді на актуальні питання

Куди українці можуть їхати без віз у 2017-му році

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах