Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева

фото з сайту Львов - В городе

фото з сайту Львов - В городе

Події
05 липня 2017 17:41

Як розповів сьогодні під час брифінгу головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, із семи варіантів реконструкції площі Двірцевої обрали один. Переговори та напрацювання технологічної карти тривали упродовж півроку, повідомляє tvoemisto.tv.

"Це один із найскладніших індустріальних вузлів. Зараз виглядає так, ніби площа заставлена сотнями автомобілів. Ми хочемо створити площу для людей, а не для автівок. Після обговорення можемо приступати до дизайнерських рішень, предметних креслень, експертиз, визначення кошторису та подачі на бюджет наступного року", – зазначив Юліан Чаплінський та розповів про основні зміни, які відбудуться на цій території.

Розділять смуги громадського і приватного транспорту. "У час пік на площі припарковані автомобілі не дають змогу проїхати ані автобусам, ані маршруткам. Права сторона, яка веде до автостанції буле виділена для двостороннього руху громадського транспорту. Ліва сторона – для таксі і транспорту приватного", – пояснив головний архітектор міста.

Платний паркінг. За його словами, Укрзалізниця зараз має понад 1,5 га території для використання паркінгу. Тут можуть стояти понад 400 автівок. "Приватний транспорт зможе сюди заїжджати, аби уникнути того хаосу із автомобілів, які паркуються на площі і крадуть простір у громадськості. В аеропорту, наприклад, упродовж перших 15-ти хвилин авто стоїть безкоштовно, далі – платить. Так само повинно бути і тут", – додав Юліан Чаплінський.

Розширене трамвайне кільце. Воно буде збільшене та у формі еліпсоїда. Окрім того, на території поблизу збільшать кількість місць для зупинок та відстою трамваїв.

Трамвайні зупинки. Їх перенесуть ближче до фасаду будівлі, аби люди з валізами могли легше і швидше добиралися до входу на вокзал.

Платформи для автобусів. Їх згрупують із трамвайними зупинками. Для заїзду автобусів передбачать спеціальні "паси". Окрім того, кількість приміського транспорту на автостанції біля вокзалу планують зменшити.

Окремий заїзд для таксі ближче до вокзалу. "У всіх цивілізованих країнах місця для посадки і висадки є відокремлені", – прокоментував головний архітектор Львова.

Інформаційний пункт. Тут туристи зможуть знайти необхідну інформацію про місто, різноманітні локації, заклади харчування, розклад руху громадського транспорту тощо.

 

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 1

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 2

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 3

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 4

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 5

Візуалізація: як виглядатиме площа Двірцева фото 6

візуалізацію надали у пре-службі ЛМР

"Напрацьована схема не є кінцевим дизайном проекту, – додав Юліан Чаплінський. – Однак, вона демонструє, яка територія з’явиться для пішоходів та велосипедистів. Тож зараз ми маємо технологічну карту, яка погоджена зі всіма сторонами. Можемо приступати до робочого проектування".

Дивись ще:

Фотофакт: у центрі Львова маршрутка в’їхала в припарковані авто 

Готуй свічки: де у Львові та Винниках 7-17 липня вимикатимуть світло 

Музика, майстер-класи, показ етноколекцій: на Львівщині стартує етнофестиваль

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах