Через ажіотаж: у ЦНАПах Львова на два тижні відкриють електронну чергу

фото з сайту home-hotel.info

фото з сайту home-hotel.info

Події
07 липня 2017 15:48

Через безвіз з ЄС мешканці Львова масово звертаються за виготовленням біометричних паспортів до Центрів надання адміністративних послуг Львова. Тому офіси перевантажені відвідувачами, повідомляє прес-служба ЛМР.

Запис через сайт вже розписано до 15-го липня, тому його відновлять на два тижні. В такому режимі запис на цю послугу триватиме найближчим часом. 

Зареєструватися на отримання біометричного паспорта можна буде з 15-го липня.

Мешканців просять з розумінням поставитись до ситуації, адже кількість людей, які хочуть виготовити паспорт зараз, ЦНАПи технічно не можуть обслужити.

"Ми розрахували, скільки людей може бути записано в кожен ЦНАП на дві робочі станції, враховуючи період дня і завантаженість. Так, на 1 день електронно на прийом можуть записатися близько 16 людей. Також видаємо ще близько 16 талончиків на кожен ЦНАП для живої черги тим, хто не має можливості записатися в електронній черзі. Проте видача готових паспортів відбувається постійно, і тут немає жодних обмежень", – розповідає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Через безвіз з ЄС мешканці Львова масово звертаються за виготовленням біометричних паспортів до Центрів надання адміністративних послуг Львова. Тому офіси перевантажені відвідувачами. Про це повідомляє прес-служба ЛМР. Запис через сайт вже розписано до 15-го липня, тому його відновлять на два тижні. В такому режимі запис на цю послугу триватиме найближчим часом.  Зареєструватися на отримання біометричного паспорта можна буде з 15-го липня. Читайте також: Як львів’янам отримати ID-паспорт. Інструкція Мешканців просять з розумінням поставитись до ситуації, адже кількість людей, які хочуть виготовити паспорт зараз, ЦНАПи технічно не можуть обслужити. "Ми розрахували, скільки людей може бути записано в кожен ЦНАП на дві робочі станції, враховуючи період дня і завантаженість. Так, на 1 день електронно на прийом можуть записатися близько 16 людей. Також видаємо ще близько 16 талончиків на кожен ЦНАП для живої черги тим, хто не має можливості записатися в електронній черзі. Проте видача готових паспортів відбувається постійно, і тут немає жодних обмежень", – розповідає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Дивись ще:

Посеред ночі: на Львівщині чоловік проник у будинок та зґвалтував його власницю 

Музика, автентичні танці, частування: у "Шевченківському Гаї" відбудеться нічний фестиваль 

Які саме: два виші Львова увійшли в топ-10 найкращих за оцінками роботодавців 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах