Коли впаде ціна: Порошенко розповів, чому в Україні здорожчав газ на заправках

фото з сайту 112 Україна

фото з сайту 112 Україна

Події
30 серпня 2017 17:49

Президент України Петро Порошенко заявив про дотичність Росії до різкого підняття цін на зріджений газ в Україні та пообіцяв налагодити в державі його виробництво. Про це він заявив сьогодні, 30 серпня, під час брифінгу у рамках свого візиту на Львівщину, інформує Львівський портал.

За словами глави держави, найближчим часом Антимонопольний комітет України перевірить постачальників газу.

"Це питання складається з двох частин. Перша частина – соціальна: мова не йде про підприємства, а про те, що значна  частина водіїв експлуатує автомобільний транспорт, який заправляється зрідженим газом, і  різке здорожчання цін не  може бути прийнятним без реакції влади. Ми провели необхідні консультації з урядом, ми маємо абсолютно чіткий і погоджений підхід. Антимонопольний комітет  має вжити всіх заходів, щоб не допустити  монопольного становища і зростання ціни. Будуть перевірені всі постачальники газу. Якщо  буде знайдений факт отримання монопольно високого прибутку, ті, хто  це допустив, будуть оштрафовані, і ситуація повернеться до норми", – пообіцяв Президент.

Він наголосив, що зростання цін не обійшлось без Російської Федерації.

"Є друга складова – геополітична. В умовах гібридної війни, коли основним постачальником скрапленого газу була Російська Федерація, коли прийняті рішення щодо припинення або обмеження постачання, так само як це відбувалося із природнім газом…Ми маємо навчитися жити в умовах гібридної війни. Ми проговорили з урядом, були дані відповідні доручення відповідним міністерствам, виробникам. Ми маємо налагодити  власне виробництво крапленого газу і ті заблоковані обсяги з РФ мають бути компенсовані українським виробництвом", – зазначив П. Порошенко.

"Ми чекаємо результати протягом 2-3 тижнів, і вже у другій половині вересня поставлено завдання щодо зниження ціни на скраплений газ і притягнення до відповідності  тих, хто допустив порушення", – додав він.

Нагадаємо, що в Україні різко подорожчав газ на заправках.

 

Дивись ще:

14 тисяч зарплата: Порошенко запустив завод з виробництва кабелю на Львівщині 

Коли включать: мешканці 25 львівських будинків сидять без води 

Дивись: Порошенко на Львівщині відкрив школу, на яку чекали 30 років 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах