Що сталося: у Львові не вистачає 180 водіїв маршруток

фото з сайту Львівський портал

фото з сайту Львівський портал

Події
26 вересня 2017 14:20

У Львові не вистачає близько 180 водіїв міських автобусів, оскільки водії масово виїжджають за кордон, заявив під час прес-конференції 26 вересня  голова Львівської обласної організації профспілки працівників автотранспорту Юрій Кривенко.

За словами Кривенка, наразі лише на міських автобусних маршрутах Львова бракує  близько 180 водіїв. "Міра і К" не вистачає 35 водіїв, АТП-14630 – 38 водіїв, "Фіакр-Львів" – 50 водіїв, АТП-1 – 55 водіїв. Загалом бракує близько 180 водіїв. Є брак водіїв і в області, але він не такий відчутний", – сказав Кривенко.

Причинами нестачі водіїв він вважає низьку зарплатню і, як наслідок, масовий виїзд водіїв за кордон.

"При підвищенні мінімальної зарплатні до 3,2 тис. грн середня зарплатня в транспортних підприємствах області сягає 2,7-3,6 тис. грн. Лише два підприємства мають зарплатню більше 4 тис. грн – це комунальне АТП-1, яке працює на міських маршрутах, та приватне АТП-14631, яке працює на приміських та міжміських маршрутах", – зазначив Юрій Кривенко.

Він наголосив, що в останні півроку відбувається масовий виїзд водіїв за кордон, зокрема до Польщі, де заробітна платня у п’ять-шість разів вища.

Через брак водіїв, за словами голови Асоціації перевізників Львівщини Івана Велійки, перевізники змушені наймати на роботу й таких водіїв, які не завжди некоректно ставляться до пасажирів. "Відчуваючи великий кадровий голод, на підприємствах до роботи залучають навіть таких водіїв, які би не мали обслуговувати людей, тому що їхня поведінка є незадовільна по відношенню до пасажирів", – зазначив Велійка.

Дивись ще:

Пішов до школи та не повернувся: на Львівщині розшукують 13-річного хлопчика 

Вітчим розповів правду про 12-літню маму: "коли дізналася, що вагітна, Таня розплакалась" 

Програма: у Львові влаштують безкоштовні екскурсії для дітей 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах