Як це було: у Львовi пройшов Lviv Coffee Festival

Як це було: у Львовi пройшов Lviv Coffee Festival

Автор: Ольга Стоноженко

Від четверга у Львові на проспекті Свободи проходила масштабна кавова подія – Lviv Coffee Festival. За інформацією організаторів, подію відвідало близько 150 тисяч людей.

Територія фестивалю була поділена на дві частини. На одній із них проходив Кавовий ярмарок, який є найбільшим у країні. Найкращі кав’ярні міста пропонували найсмачніші сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові коктейлі та солодощі до кави. Прем’єрами цьогорічного фестивалю стали кавові дерева, які кожен охочий зміг придбати на згадку про свято, а також презентація ексклюзивного кавового вина.

На іншій частині фестивалю відбувалися презентації широкого асортименту кавового обладнання та аксесуарів і для початківців у кавовому бізнесі, і для промислового рівня. Інновації, особливо приділена увага якості та клієнтам, стали вагомими конкурентними перевагами багатьох представлених брендів на КаваExpo.

В рамках кавового фестивалю відбулось чимало спільних заходів із "Zero Waste Lviv" та Конгресом Міжнародного ПЕН-клубу.

Ініціативою цьогорічного фестивалю стала співпраця з експериментальною студією з повторного використання сировини "Гуща" та "ZeroWasteLviv". Об’єднанні зусилля спрямували на зменшення генерування та збільшення роздільного збору й переробки відходів. Кавову гущу, яка залишалася після приготування кави, волонтери фестивалю збирали у спеціальні контейнери та передавали ініціаторам для вирощування грибів. Представники студії "Гуща" не приховують, що така ідея запозичена, однак упевнені в майбутній популярності вирощених таким чином грибів серед українців.

Також на завершення кавового фестивалю обрали Найкращу кав’ярню 2017 року. Цього року нею стала "Вірменка". Зі слів організаторів, цьогорічний фестиваль був цікавий ще тим, що започатковано ще одну номінацію – найкраща "Еко-кав’ярня".

Також відбулась традиційна Кавова ВелоМИЛЯ, яка об’єднала велофанів та кавоманів, які проїхали старовинними вулицями міста, щоб разом випити ранкової кави на площі Музейній.

На завершення фестивалю було вручено нагороди кращим кав’ярням міста та нагороджено переможців Kulchytsky Coffee Cup.

Дивись ще:

Програма: у Львові влаштують безкоштовні екскурсії для дітей 

Помер на місці: на Львівщині в ДТП розбився молодий водій 

Коментар лікаря: як почуваються львів'яни, які потрапили до лікарні з отруєнням 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм