Візуалізація: як зміниться площа Петрушевича у Львові

фото: інститут проектування «Містопроект»

фото: інститут проектування «Містопроект»

Події
30 жовтня 2017 16:42

Площу Петрушевича з прилеглими вулицями Руставелі та Зеленою чекає кардинальне перевтілення. Львів'ян запрошують на громадське слухання.

візуалізація

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ "МІСТОПРОЕКТУ"

На території, що об’єднує площу Петрушевича та частини вулиць Шота Руставелі і Зеленої, пропонують реорганізувати сквер, прокласти нову дорогу, розширити існуючу та збудувати підземний паркінг.

Візуалізація: як  зміниться площа Петрушевича у Львові фото

У детальному плані цієї території, яку розробив Державний інститут проектування "Містопроект", йдеться про дворівневий підземний паркінг на орієнтовно 300 місць, наземну парковку з газонними решітками та розширення вулиці Шота Руставелі до чотирьох смуг. Окрім того, пропонують впорядкувати сквер, додати зелених насаджень, прокласти нову дорогу, а також збудувати торгово-офісний центр. Реалізувати такий проект, на думку його творців, можливо упродовж 3-7-ми років.

Візуалізація: як  зміниться площа Петрушевича у Львові фото 1

Варіант облаштування наземних парковок (газонні решітки)

Візуалізація: як  зміниться площа Петрушевича у Львові фото 2

Візуалізація: як  зміниться площа Петрушевича у Львові фото 3

Додамо, що у майбутньому на Шота Руставелі планують реорганізувати рух. Керівник відділу стійких транспортних систем комунального підприємства "Львівавтодор" Павло Сирватка каже, що це доречно і підземний паркінг сюди впишеться органічно. "Після зміни руху на площу потраплятимуть три потужні транспортні потоки: від Стрийської, від Зеленої та з Сихова. Багато водіїв вважатимуть доречнішим лишити машину там і пройти до центру пішки або під’їхати на трамваї", – розповів він.

Візуалізація: як  зміниться площа Петрушевича у Львові фото 4

30-го жовтня відбудеться зустріч з головним архітектором проекту Юрієм Столяровим. Місце проведення: Великий сесійний зал Львівської міської ради (пл. Ринок,1). Початок о 18.00. Пропозиції можна подавати до 13 листопада 2017 року до відділу громадського партнерства управління "Секретаріат ради" через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Контактний телефон: 032 297 57 63.

Нагадаємо, у центрі Львова планують збудувати щонайменше два підземні паркінги: перед університетом імені Івана Франка та на площі Петрушевича. Розглядається також ідея спорудження підземного паркінгу біля головного залізничного вокзалу. Це може розвантажити центральні вулиці, де хронічно бракує місця для паркування автомобілів. Проте місця, під якими спорудять паркінги, зазнають кардинальних змін: громадські простори тут облаштовуватимуть наново, дерева – зріжуть і замінять. 

Джерело: tvoemisto.tv

Дивись ще:

Grand prix Lviv half marathon: у Львові встановлено національний рекорд України 

Поради від МОЗ: як львів'янам обрати сімейного лікаря 

Профілактика: львів’яни зможуть безкоштовно перевіритись на цукровий діабет 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах