Що зміниться: розпочався ремонт підземного переходу на вулиці Володимира Великого

фото: lvivexpres.com

фото: lvivexpres.com

Події
31 жовтня 2017 12:53

У підземному переході на перехресті вул. Стрийська, 45 – вул. В.Великого розпочато ремонтні роботи з встановлення водовідведення та продовження освітлення, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

"Сихівська районна адміністрація нещодавно офіційно отримала на баланс підземний пішохідний перехід на перехресті вул. Стрийська, 45 – вул. В.Великого. На зекономлені кошти адміністрації ми цього тижня розпочали роботи з встановлення водовідведення. Адже першочергове завдання – щоб перехід не затоплювало водою. Для цих робіт замовили машину для промивки наявних у переході труб. Коли їх промиємо, побачимо стан труб і розумітимемо як діяти далі.

Також підземний перехід не повністю освітлений, тому будемо облаштовувати освітлення", – розповів в.о. голови Сихівської РА Володимир Івасюк.

За його словами, на ремонт підземного переходу на перехресті вул. Стрийська, 45 – вул. В.Великого передбачено виділити з міського бюджету 450 тис. грн. Коли будуть виділені кошти, адміністрація замовить проект капітального ремонту підземного переходу, відповідно до якого буде виконано ремонт.

Нагадаємо, 29 травня 2017 року виконавчий комітет ЛМР ухвалив рішення про передачу на баланс Сихівської РА підземний пішохідний перехід на вул. Стрийській, 45 – вул. В.Великого загальною площею 381,6 м2, згідно з технічним паспортом, складеним Обласним комунальним підприємством Львівської обласної ради "Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки".

Дивись ще:

Кому дістануться: ФК "Карпати" виставили на продаж 

Невідомий Львів: археологи віднайшли рештки резиденції князя Лева 

Що сталося: польська авіакомпанія припинила польоти до Львова 

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах