Магістр у 8 років: у Львові відкриють дитячий університет

Новина - Події - Магістр у 8 років: у Львові відкриють дитячий університет

Новина - Події - Магістр у 8 років: у Львові відкриють дитячий університет

Події
22 листопада 2017 10:19

В межах Українсько-німецького року мов 2017-2018 Goethe-Institut відкриває у Львові Німецький цифровий дитячий університет — безкоштовну навчальну онлайн-платформу для дітей віком від 8 до 12 років. Про це повідомили VG Львів у прес-службі Львівської міськради.

У дитячому університеті школярі в ігровій формі вивчатимуть природничі науки, техніку та німецьку мову.

"Діти мають 1000 запитань про те, як влаштований світ. Німецький цифровий дитячий університет підхоплює цю цікавість і дає можливість познайомитися з різними сферами знань в ігровій формі і одночасно заглибитися в німецьку мову. Німецький цифровий дитячий університет використовує методику CLIL (Content and Language lntegrated Learning/фахово та мовно інтегроване навчання), у якій іноземна мова вивчається в процесі вивчення цікавих дітям предметів", - розповідала керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні Сюзанне Бекер.

Німецькии? цифровии? дитячии? університет складається з трьох факультетів: "Людина", "Природа" і "Техніка". Процес навчання подібний до гри: учасники збирають "беи?джі" і отримують, таким чином, нові титули – студента, бакалавра, магістра, доктора і, нарешті, професора.

Після того, як "студент" зареєструється в університеті, йому запропонують переглянути перший фільм. Таких фільмів тривалістю близько 10 хвилин на онлайн-платформі вже 30, вони постійно оновлюються. Усі фільми перекладені з німецької на українську мову, тому навчатися в університеті можуть навіть діти, які ще не знають німецької, але бажають з нею ознайомитися під час навчання. Суть навчальних фільмів у тому, що вони дають відповідь на складні наукові запитання простою мовою. Головними персонажами онлайн-платформи є геніальнии? професор Еи?нштеи?н, а також його помічниця, наукова співробітниця Софi Шлау.

Навчальні лекції дитячого університету стануть корисними не лише для дітей, а й для педагогів. Вчителі можуть вільно використовувати матеріали онлайн-платформи на своїх уроках або для додаткових занять. Зареєструватися на онлайн-навчання можна за посиланням: https://goo.glQC5Jp7

Організатори Українсько-німецького року мов 2017/2018 - Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини, Посольство Німеччини у Києві, Goethe-Institut в Україні, Міністерство закордонних справ України та Міністерство освіти і науки України.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Полетіли: відомий лоукост відкриває рейс у Львів з Лондона

Сиди вдома: якою буде погода у Львові на цьому тижні 

Програма: як на Львівщині відзначатимуть річницю початку Революції Гідності

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах