Скандал у школі: як у Львові цькують другокласницю через нездані на меблі гроші

Новина - Події - Скандал у школі: як у Львові цькують другокласницю через нездані на меблі гроші

Новина - Події - Скандал у школі: як у Львові цькують другокласницю через нездані на меблі гроші

Події
24 листопада 2017 09:52

У Львові мама другокласниці заявила про цькування своєї дитини через 495 гривень, які родина не здала на нові меблі для класу. Про це повідомляє  ТСН.

Мама скривдженої школярки Тетяна Говорко розповіла, що поставити у класі шафки замість звичайних гачків класний керівник запропонувала ще у серпні. Далі вчителька без попереднього обговорення з батьками опублікувала в чаті проект меблів одразу з кошторисом.

Мама дівчинки здавати гроші відмовилася, бо вже втомилася умебльовувати школу – торік для доньки-першокласниці вже здавала 600 гривень на парти, а скільки коштів пішло на старшого син годі й порахувати.

Проте вчителька постійно нагадувала Яні про гроші. "Дитина приходила додому і казала: вчителька сказала здати гроші. Я кажу: передай вчительці, що ми на зборах це питання ще раз піднімемо. На другий раз вона знову приходить і каже: вчителька сказала здати гроші", – розповіла Тетяна Говорко.

Коли поставили нові меблі, верхній одяг і змінне взуття поклали у шафи всі діти, крім Яни. "Дитина сказала, що вчителька дала стільчик", – каже львів’янка.

У батьківському комітеті кажуть, що рішення придбати нові меблі схвалили більшістю голосів, здавати гроші ніхто нікого не змушував, і тим більше не принижував дітей.

"У шафі є 32 вішака. Вона не здала, але дитина користується, ніхто дитині не забороняв цього і ніякого тиску на неї не було. Була одна мама, яка сказала: я здам половину. Добре, половину – то половину, ніхто нічого не змушував", – розповіла голова батьківського комітету Ірина Цап.

Класний керівник плаче від образи, бо не розуміє, чому мама Яни її обмовляє. "Я б ніколи не дала дитині стільця якогось окремого, як відлюднику, я б ніколи такого не зробила", – розповіла Ірина Харів.

У конфлікт уже втрутилося міське управляння освіти, де призначили службове розслідування. 

"Батьки мають можливість проявляти свою ініціативу, але рішення має бути виключно спільним, і це жодним чином не повинно впливати на психологічний стан дітей", – розповіла керівник Львівського міського управління освіти Зоряна Довганик. 

За її словами, навіть, до результатів службової перевірки зрозуміло, що дирекція школи порушила наказ, який забороняє збирати готівку в навчальних закладах – купувати будь-що можна лише через банківські рахунки школи чи її благодійного фонду.

ДИВИСЬ ЩЕ:

Офіційний наказ: у Львові заборонили побори в школах та садочках

Магістр у 8 років: у Львові відкриють дитячий університет

У львівських школах "жнива": з батьків збирають гроші

Читайте всі новини на нашій сторінці в Facebook та в Телеграм

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах